^^ Uwierzysz, że to TA SAMA OSOBA? Schudła 38 KG wyłącznie dzięki… HIPNOZIE!

Wystarczyła tylko jedna sesja, by Danielle Davies całkowicie zmieniła swój styl życia.
^^ Uwierzysz, że to TA SAMA OSOBA? Schudła 38 KG wyłącznie dzięki… HIPNOZIE!
01.03.2013

Kiedy z pochodzącą z Wielkiej Brytanii Danielle Davies zerwał chłopak, dziewczyna zaczęła zajadać swoje smutki. W krótkim czasie jej waga wzrosła tak drastycznie, że 26-latka musiała wymienić całą swoją dotychczasową garderobę. – Pochłaniałam z lodówki dosłownie wszystko. Wydawało mi się, że skoro nie mam faceta, to nie muszę dla nikogo dbać o linię. Nie sądziłam jednak, że w pulchnym ciele będę się czuła aż tak niekomfortowo. Postanowiłam wiec schudnąć – wspomina Brytyjka.

Przejście na dietę okazało się jednak bezskuteczne. – Ograniczyłam posiłki i zaczęłam uprawiać sport, ale moja waga ani drgnęła. Byłam załamana. Myślałam już, że będę do końca życia skazana na nadwagę, ale wtedy moja mama, która zajmuje się hipnozą, zaproponowała mi jedną 25-minutową sesję. Po niej moje życie diametralnie się zmieniło – opowiada Danielle.

Co takiego zdarzyło się na seansie? Otóż pani Davies wmówiła swojej córce, że ta przeszła zabieg opasania żołądka. – Po wybudzeniu z hipnozy przestałam odczuwać dojmujący głód. Miałam wrażenie, że mój żołądek jest miniaturowy i nie potrzebuje już takich porcji jedzenia, jakie dostarczałam mu wcześniej. Dzięki temu w pół roku udało mi się schudnąć aż 38 kilogramów – cieszy się 26-latka i obiecuje: - Już nigdy nie doprowadzę się do takiego stanu. Chcę pozostać szczupła.

Trzymamy zatem za słowo!

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2014 12:47
No jestem pod wrażeniem zmian jakie widzę na zdjęciu. Wiele czytałam o hipnozie odchudzania na chudzianka.pl muszę sama spróbować :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2013 11:06
ej a co z podbródkiem i ramionami jak ktos juz wczesniej o nich wspomniał, moja mama schudła okolo 20 kg i niestety obwisła skóra jej została , nie chudła jakos mega szybko tylko zdrowo wiec to troche trwało. i niestety podbrudek jej został i flaki na brzuchu i ramionach no na brzuch moze ubrac majty uciskowe czy modelujace czy zawał jak zwałl, ale ramiona wiem ze da sie cwiczeniami wymodelowac ale nie zwykłaa dietą czy "nic nie robieniem"
zobacz odpowiedzi (1)
kapustka (Ocena: 5) 02.03.2013 00:44
Ehh dziewczyny, zjadlam dzis odrobinke kapusty kiszonej i przezywam takie rewolucje ze nie umiem wytrzymac z nadprodukcja "aromatow" :(( !
zobacz odpowiedzi (1)
jasne (Ocena: 5) 01.03.2013 15:25
a gdzie skóra która pozostaje po odchudzaniu ?? !!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2013 13:58
Wcześniej twarz miała jak prosiak, teraz jest śliczna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo