Magiczna dieta: Jeść więcej, ważyć mniej - jak widzieć rezultaty bez bolesnych wyrzeczeń?

Podczas odchudzania wcale nie musisz głodować. Wystarczy, że będziesz odpowiednio komponowała swoje posiłki.
Magiczna dieta: Jeść więcej, ważyć mniej - jak widzieć rezultaty bez bolesnych wyrzeczeń?
02.11.2012

Historia zazwyczaj jest podobna. Któregoś pięknego poranka stając ponownie na wadze, z przerażeniem patrzysz na wskazaną ilość kilogramów i nie namyślając się długo postanawiasz podjąć działania. Motywację masz silną. Zaczynasz odchudzanie, jednak szybko je porzucasz. Z czego to wynika? Co przyczynia się do „porzucenia” diety?

Według specjalistów, najczęstszą przyczyną niepowodzenia jest drastyczne zmniejszenie ilości jedzenia. Wydzielanie sobie maleńkich porcji sprawia, że czujesz się sfrustrowana, zmęczona i nieszczęśliwa...

Na szczęście, istnieje sposób, aby wyrwać się z tego zaklętego wiru. Zobacz, co powinnaś jeść, aby zaspokoić głód i nie przybrać przy tym ani grama...

dieta

Chude mięso

Dlaczego? Bo przyspiesza metabolizm, zwiększa ilość spalanych kalorii oraz zaspokaja apetyt. Poza tym, spożywanie chudego białka obecnego w rybach czy w drobiu zmniejsza w naszym organizmie wydzielanie greliny – hormonu odpowiedzialnego za powstawanie uczucia głodu.

Rośliny strączkowe

Dlaczego? Zawierają małe ilości tłuszczu i cholesterolu. To również cenne źródło błonnika i wysokiej jakości białka roślinnego, które jest znacznie lepiej niż zwierzęce przyswajane i trawione przez organizm.

dieta

Jajka

Dlaczego? Są niskokaloryczne (jedno ma około 70 kcal) i bogate w pełnowartościowe białka, które tylko niewielką część kalorii zamieniają w tłuszcz i na długo eliminują uczucie głodu. Warto również pamiętać, że jajko to niezgłębione źródło witaminy A, D, E i K.

Winogrona

Dlaczego? Piceatannol, będący pochodną zawartego w czerwonych winogronach resweratrolu, opóźnia, a nawet całkowicie blokuje wzrost komórek tłuszczowych.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Menu na cenzurowanym: Dania, których lepiej nie zamawiać w KFC, Pizza Hut & McDonald`s

Pracownicy barów szybkiej obsługi ostrzegają przed konkretnymi daniami.

Chodzenie po galerii handlowej = skuteczny trening. Ile możesz spalić na zakupach?

Ten sposób walki z tłuszczykiem jest wyjątkowo przyjemny.

dieta

Seler i pietruszka

Dlaczego? Warzywa te zawierają mnóstwo błonnika pokarmowego, który pobudza metabolizm i ma działanie oczyszczające. Poza tym są prawdziwą kopalnią witamin i minerałów.

Jabłka i grapefruity

Dlaczego? Zawarte w nich substancje pobudzają trawienie, stabilizują przemianę cukrów oraz utrudniają kumulowanie się tkanki tłuszczowej.

dieta

Soczewica

Dlaczego? Błonnik, który jest zawarty w soczewicy redukuje poziom tłuszczów oraz poziom glukozy. Poza tym, nawet niewielki posiłek z jej zawartością szybko powoduje uczucie sytości.

Imbir

Dlaczego? Jego ostry smak sprawia, że wzrasta temperatura ciała człowieka. Wskutek tego organizm zużywa więcej kalorii niż zazwyczaj, co z kolei pomaga schudnąć.

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2012 14:19
tez odżywiam się racjonalnie a nic nei chudne :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2012 20:41
dieta cód ! jesz co chcesz ile chcesz ... a jak chudniesz to jest cód hahahaha
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 21:19
jeść więcej ważyć mniej,pierwsze co nasunęło mi się na myśl to rzyganie ; P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2012 16:07
KAŻDY MAKIJAŻ 50 ZŁ - KATOWICE - 501 661 742
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.11.2012 12:52
Najlepsza dieta to dieta garstkowa: racjonalne odżywianie :) Je się co trzy godziny: garstka owoców/warzyw, garstka węglowodanów złożonych i garstka białka. Racjonalne i częste odżywianie, do tego dużo wody i ruch.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo