Grubas, który schudł, na zawsze pozostanie GRUBASEM. Przynajmniej w głowach innych!

Osobom, które kiedyś były otyłe, trudno zerwać z wizerunkiem z przeszłości.
Grubas, który schudł, na zawsze pozostanie GRUBASEM. Przynajmniej w głowach innych!
10.06.2012

Mamy złą wiadomość dla wszystkich kobiet, które walczą z otyłością. Nieważne bowiem jak bardzo starałabyś się schudnąć i jak wiele straciłabyś na wadze, bo w oczach swoich znajomych zawsze pozostaniesz osobą przy tuszy.

Tak przynajmniej twierdzi dr Janet Latner z University of Hawaii, która wysnuła swój kontrowersyjny wniosek na podstawie prostego eksperymentu. Badaczka zebrała w jednym miejscu 273 mężczyzn. Następnie każdemu z wolontariuszy pokazała zdjęcia pięciu 31-letnich kobiet.

Jedna z nich była szczupła przez całe życie, druga była otyła. Pozostałe trzy w przeszłości były grubasami, ale schudły około 30 kg i obecnie miały normalną wagę – relacjonuje przebieg eksperymentu Sfora.pl.

Co pokazało to badanie? Mężczyźni poproszeni o ocenę atrakcyjności każdej z pań jednogłośnie i bez wahania stwierdzali, że najpiękniejsza jest kobieta, która całe życie była szczupła, a najmniej urodziwe panie, którym udało się spektakularnie schudnąć. Czy to mógł być przypadek?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Dieta truskawkowa: Kuracja odchudzająca jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Odkryj wyszczuplającą moc sezonowych owoców.

Grozi śmiercią: Uważajcie na TREFNE tabletki odchudzające (25 kg w dół + wielkie ryzyko)

Pigułki cieszą się olbrzymią popularnością, ponieważ dzięki nim można w kilka dni schudnąć ponad 20 kg...

Komentarze (59)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2013 15:12
macie bezczelne tytuły artykułów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2012 01:08
No nie wiem czy jest dokonca tak jak jest napisane.Ja wazylam 67kg i udalo mi sie schudnac 15kg.Wczesniej podobno(tak mowi rodzina i chlopak)wygladalam duzo lepiej,ale ludzie ktorzy mnie teraz poznali nie moga uwiezyc,ze kiedys bylam tyle kg wieksza.Mowia,ze wygladam super i nie widza mnie w tamtej wadze.Wydaje mi sie,ze ten artykul jest wyssany z palca...:)ale to moje zdanie:)pozdr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2012 15:04
Tutaj wpisz treść komentarza do Grubas, który schudł, na zawsze pozostanie GRUBASEM. Przynajmniej w głowach innych!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2012 14:52
Bardziej interesuje mnie, w jaki sposób te kobiety z badania schudły
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2012 22:57
w przypadku alkoholika można powiedzieć podobnie.. alkoholik zawsze będzie alkoholikiem, z tym że niepijącym.. zatem niczego odkrywczego nie dokonano biorąc pod lupę puszystych. Nie łatwo zerwać łatkę raz nadaną i to bez względu czy się nazwie kogoś pijakiem, grubasem, debilem czy dziw*ą druga kwestia określenia GRUBAS, niedawno na papilocie był artykuł odnośnie zakazu wprowadzonego w UK (dla lekarzy) używania brzydkich określeń dotyczących osób puszystych. My jesteśmy w Polsce ale miałoby było, gdyby nie dyskryminowało się osób z nadwagą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo