Grubasy: "Otyłość to nie choroba, nadwaga jest OK!" - oni (tak naprawdę) wcale nie chcą chudnąć!

Oszukują się, żeby nie katować się dietami i ćwiczeniami.
Grubasy: "Otyłość to nie choroba, nadwaga jest OK!" - oni (tak naprawdę) wcale nie chcą chudnąć!
04.01.2012

Współczesny styl życia sprzyja tyciu: dużo czasu spędzamy w pracy za biurkiem, obiady jemy najczęściej późnym wieczorem, a jedyny sport, z jakim mamy do czynienia, to ten w telewizji. Potwierdzają to niestety najnowsze statystyki, z których wynika, że ponad jedna czwarta Brytyjczyków zmaga się obecnie z otyłością.

Choć tyle osób ma nadwagę, to aż trzy czwarte spośród nich zupełnie nie łączy zbędnych kilogramów z problemami zdrowotnymi. To bardzo niepokojące, ponieważ otyłość sprzyja cukrzycy, chorobom serca, a nawet może doprowadzić do udaru mózgu – alarmuje express.co.uk.

Problem ten niestety dotyczy również Polaków. Z sondażu przeprowadzonego niedawno przez firmę Herbalife na reprezentatywnej grupie 1000 osób wynika bowiem, że aż 47 proc. ankietowanych ma nadwagę. To jednak nie wszystko, ponieważ tylko połowa z nich chciałaby schudnąć dla zdrowia.

Z czego Waszym zdaniem wynika lekceważenie otyłości przez grube osoby?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Nie chce Ci się sprzątać przed świętami? Robienie porządków się opłaca (spalasz SETKI kalorii!)

Odkurzanie i mycie okien działają lepiej niż niejedna dieta.

Były tak grube, że chciały się zabić! Dziś są chudsze o 207 kg - zdradziły swój sekret!

Spektakularne efekty!

 

Komentarze (91)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2015 16:40
Słuchajcie nie wiem co mam zrobić bo koledzy mówią mu , ze jestem otyly , a to nie prawda , bo waze zaledwie114kg i mam 13 lat i jestem najchudszy z rodziny co mam zrobic ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2012 22:07
grubych niema jak posuwać hude są SPOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 15:01
Przyczyną dolegliwości jest nie waga, a niezdrowe odżywianie i brak ruchu. Wkurza mnie , że niektórzy próbują robić biznes na odchudzaniu wmawiając ludziom bzdury. Ćwiczę, jem zdrowo ale dużo i mam w dupie, że się komuś nie podobam, bo wszelkie badania mam idealnie w normie i to raczej niemożliwe, by przy mojej diecie i stylu życia poza ową normę wyszły. (Jak to kogoś obchodzi - pudgy;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 13:29
Ja też nie che schudnąć Choć waże 65kio przy wzroscie 1.61. Moje wymiary bioder to 93 a w pasie 82.Mam 16 lat i od dziecka byłam taka i też se lubiałam dużo zjesc i wogule sie nie ograniczam.I nic mi sie nie stanie jak troche przytyje.Podobam sie sobie i ciesze sie ze taka jestem .Choć moja rodzina namawia mnue na schudnięcie .W wakacje jak jade sie kapać to wkładam kostium 2 cześciowy .Nie kryyje swojego ciała
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 21:25
sex toy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo