Cały czas coś podjadasz? WALCZ Z TYM! (Powstal specjalny licznik kęsów - idealny na diecie!)

Urządzenie idealnie sprawdzi się w przypadku każdego łakomczucha.
Cały czas coś podjadasz? WALCZ Z TYM! (Powstal specjalny licznik kęsów - idealny na diecie!)
15.08.2011

Utrzymanie prawidłowej wagi ciała jest niezwykle ważne nie tylko dla naszego samopoczucia, lecz także dla zdrowia. Czasem trudno jednak oprzeć się pokusom. Nie mogąc powstrzymać się od wysokokalorycznych przekąsek, wpadamy w wir niezdrowych przyzwyczajeń.

Co najgorsze jednak, nawet jeżeli już przejdziemy na dietę, zwykle kontrolujemy jedynie rodzaj spożywanego jedzenia, rzadziej natomiast ilość pobieranych kęsów. Na szczęście, dzięki najnowszemu odkryciu naukowców, również i to można zmienić.

Badacze z Clemson University w Południowej Kalifornii, wynaleźli urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przypadku każdego łakomczucha. Malutki przyrząd, przypominający nieco zegarek liczy ilość spożywanych kęsów. Gdy właściciel przekroczy limit wyznaczony dla posiłku albo dziennego spożycia włącza się alarm.

Z urządzenia można korzystać praktycznie wszędzie, zarówno w domu, jak i w pracy. Od użytkownika wymaga się jedynie włączenia urządzenia przed jedzeniem i ponownego naciśnięcia przycisku po posiłku – wyjaśnia na łamach The Daily Mail, współautor badania profesor Adam Hoover.

Urządzenie poddawane jest ostatnim testom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo będzie można znaleźć je w sklepach. Skusicie się na ten produkt?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Masz nadwagę? Choćbyś nawet teraz schudła, kilogramy kiedyś do ciebie wrócą!

Czy jest jakikolwiek sposób, by uniknąć efektu jo-jo?

Nudna dieta to najszybszy sposób na błyskawiczne chudnięcie! (Jak to działa?)

Okazuje się, że żywieniowa monotonia sprzyja walce ze zbędnymi kilogramami.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 22:50
Koleżanko 4 posty niżej, efekt murowany, dlatego, bo jest sprawdzony na wielu osobach z mojej rodziny i nie tylko. Gdybym nie była pewna tej diety, to bym nie pisała w ten sposób, nie byłabym o tym przekonana. A kto nie wierzy, to już nie mój problem, tylko wasz !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2011 12:29
I co z tego, że będzie dzwonił ? Jak ktoś będzie chciał jeść to zje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 21:05
Zupełnie zbędny produkt i w ogóle nie przydatny ludziom, którzy chcą się odchudzać. Sama mam zamiar zrzucić kilkadziesiąt kg, mam sprawdzoną dietę + do tego ćwiczenia i efekt murowany. Wiadomo, że silna wola też się przyda... Ale będę jeść zdrowo i często 5 razy dziennie w normalnych porcjach, bo to jest najważniejsze, a nie jakieś liczenie kęsów. Dla mnie osobiście to głupota. Pozdrawiam wszystkich na diecie i życzę wytrwałości, silnej woli i oczywiście zrzucenia zbędnych kilogramów :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 12:25
myślę, że będzie cholernie drogi. A prawda jest taka, że jeżeli ktoś chce schudnąć to nie potrzebne mu żadne tego typu urządzenia, grunt to siła woli.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2011 10:28
dokładnie. Urządzenie idzie raczej dla osób chcących pomniejszyć żołądek. Bo jeżeli mam 200g brukselki to nie 200g pączka.. Zawsze pączka mogę zwinąć w kulkę i na raz wziąć :D.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie