Przestań gotować, a schudniesz

„Raw foodism" pozwala schudnąć i oczyszcza organizm z toksyn. To jej Demi Moore, Uma Thurman, Natalie Portman czy Madonna zawdzięczają nienaganną figurę.
Przestań gotować, a schudniesz
26.08.2008

Dieta polega na wyeliminowaniu ze swojego jadłospisu wszelkich gotowanych, smażonych czy pieczonych potraw. W menu znajdują się jedynie surowe warzywa, owoce i mięso. Jej zwolennicy twierdzą, że nie tylko pozwala schudnąć, ale dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn.

Największe triumfy „raw foodism" (albo „rowism") święci w USA, jednak coraz więcej restauracji z surowym jedzeniem powstaje w Europie. Można w nich zjeść surowe ryby, świeże warzywa, carpaccio.

Nową dietę od razu pokochały gwiazdy. Do największych zwolenników surowego jedzenia należą: Madonna, Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Natalie Portman, Kirsten Dunst czy Paul McCartney.

Polecane wideo

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2010 02:50
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 20:27
Nie wyobrażam sobie życia na suchym jedzeniu bez gotowania . Nie musi codziennie być obiad z dwóch dań . Wystarczy ,ze będzie to zupa .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2008 07:16
czy wszystkie kobiety juz do reszty powariowały??? po co byc przykladem szkieleta? dla faceta??? owszem faceci lubia szczuple ale tylko do łózka!!! jak sie nasyca to szukaja żónki co ma troszke krągłosci....tu i tam!!! faktem ,ze gdybyscie sie wiecznie nie odchudzały to czesc przemysłu by zbankrutowała!!! robia z was frajerki a wlasciwie same z siebie robicie!!! z dnia na dzien zmieniam zdanie o kobietach na gorsze!!! - darek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2008 14:06
[quote="Gosc"][quote][b]anka88zg[/b] [quote][b]Gosc[/b] ..ja lubie tatara;-) [/quote] niom tatarek jest mniamniuśny... i jeszcze z pokrojonym w kosteczkę ogórkiem kiszonym :P [/quote] okropizna, ty nie wiesz co ty do gebby wkładasz... oni to czesto robia ze zdechlych krow lub macior!![/quote] [quote="Gosc"][quote][b]anka88zg[/b] [quote][b]Gosc[/b] ..ja lubie tatara;-) [/quote] niom tatarek jest mniamniuśny... i jeszcze z pokrojonym w kosteczkę ogórkiem kiszonym :P [/quote] okropizna, ty nie wiesz co ty do gebby wkładasz... oni to czesto robia ze zdechlych krow lub macior!![/quote] tatar jest extra ale mięsko powinno być swojeskie, najlepiej od jakiegoś gospodarza ze wsi..świeże musi być bo inaczej to zatrucie murowane...Jednak nie popieram jedzenia surowego mięsa,ze względu na pasożyty...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2008 14:03
lubię suhsi ale czy mogłabym to jeść codziennie?? raczej nie!! za to warzywa i owoce to oczywiście uwielbiam, wagę mam idealną książkową,chociaż kiedyś miałam 5kg mniej i też sie bardzo dobrze czułam..niestety wszyscy mówili,ze jestem za chuda...może mieli rację:))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie