Wino dla szczupłej sylwetki

Roger Corder, profesor terapeutyki eksperymentalnej, od 25 lat zajmuje się badaniem ludzkiego układu krążenia i poszukiwaniem leków przeciw dolegliwościom związanym z zaburzeniami krążenia. Najnowszym owocem jego pracy jest poradnik "Dieta winna", uznany w zeszłym roku za najlepszą książkę brytyjską w kategorii diet.
Wino dla szczupłej sylwetki
25.08.2008

Autor w swoim poradniku odpowiada na pytania, jak być zdrowym i żyć jak najdłużej oraz daje receptę na bycie szczupłym bez dręczenia się drakońskimi dietami.

"Dieta winna" jest rezultatem wieloletnich badań i przedstawia rewolucyjną terapię – zaleca częste picie umiarkowanych ilości czerwonego wina oraz spożywanie owoców, orzechów i czekolady. Dzięki temu dostarczamy organizmowi niezbędne składniki odżywcze zapobiegające chorobom serca, udarom mózgowym, cukrzycy, demencji, a także niektórym nowotworom.

Roger Corder podkreśla w swoim poradniku, jak ważny jest umiar, szczególnie w dietach i wszelkich kwestiach związanych z żywieniem. Zalecając umiarkowane spożycie alkoholu, nie propaguje pijaństwa. Zaznacza jego ujemny wpływ na zdrowie. W końcowych rozdziałach przedstawia kompletny plan żywieniowy, a także propozycję 50 niezwykle łatwych przepisów na zdrowe i smaczne potrawy oraz dwutygodniowy program zdrowego odżywiania.

"Dieta winna" napisana jest w sposób przejrzysty i przystępny. Wszystkie występujące w publikacji trudniejsze terminy zostały wyjaśnione na końcu książki. Ale, co najważniejsze, poradnik pokazuje, że dieta wcale nie musi być katorgą, a wręcz przeciwnie – przyjemnością.

"Dieta winna", Roger Corder, Bellona, 45 zł.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2009 19:35
haha czekoloada na odchudzanie....... chce to widzieć:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2008 14:28
co do tego wina to sie zgadzam w zupełności. Przyspiesza przemianę materii, pobudza soki zołądkowe do efektywniejszego trawienia i oczywiście jest wspaniałym dodatkiem do potraw;-))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2008 12:52
Świetna książka. Wino, mimo kalorii, jakie ma, poprawia krążenie i trawienie. Szczególnie zwróćcie uwagę na przepisy na końcu - same pyszności!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2008 23:14
Po pierwsze - ta książka jest droga. Po drugie - nie cierpię wszelkich poradników. Co jeden to inny. Po trzecie - na pewno nie schodniemy jedząc czekoladę i pijąc wino (jedna lampka = ok.100kcal!)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2008 21:00
kosmetyki z Vichy za DARMO!!!! wystarczy sie zarejestrować!! klubnormaderm.pl/?userRegisterForm&friend=daria15daria
odpowiedz

Polecane dla Ciebie