Powstała tabletka na homoseksualizm!

Czy podawanie leków zapobiegających homoseksualizmowi stanie się normą? Geje i lesbijki już protestują…
Powstała tabletka na homoseksualizm!
18.08.2010

Świat pędzi do przodu. Zmieniają się obyczaje, poglądy i stopień tolerancji na pewne zjawiska, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu były uważane za wynaturzenie. Do tej kategorii z całą pewnością można zaliczyć homoseksualizm.

Jednak wielu uczonych nadal uważa, że miłość do osoby tej samej płci to choroba, którą powinno się leczyć. Albo zapobiegać. Jak donosi „Los Angeles Times”, naukowcy są bliscy stworzenia leku chroniącego potomstwo przed homoseksualizmem.  

Przełomowego odkrycia dokonał zespół specjalistów pod kierownictwem dr Marii New (endokrynologa i pediatry) z Mount Sinai School of Medicin. Podczas badań nad działaniem deksametazonu - prenatalnych pigułek zapobiegających zaburzeniom rozwoju genitaliów u żeńskich płodów - okazało się, że córki matek leczonych tym preparatem nigdy nie zostaną lesbijkami.

Jak twierdzą lekarze, dziewczynki cierpiące na wrodzony przerost nadnerczy (CAH) częściej odkrywają swoją homoseksualną bądź biseksualną naturę i wykazują typowo męskie zainteresowania. Czasami różnią się od swoich rówieśniczek pod względem wyglądu – nadmiar męskich hormonów płciowych w organizmie powoduje łysienie, hirsutyzm (owłosienie w rejonach charakterystycznych dla mężczyzn - na twarzy, klatce piersiowej i brzuchu), a nawet zaburzenie budowy narządów płciowych i obojnactwo.

Do tej pory deksametazon podawany był jedynie tym ciężarnym kobietom, których dzieci były szczególnie narażone na CAH. Etycy i środowiska homoseksualna niepokoją się, że po publikacji wyników badań lek oficjalnie zostanie uznany za medyczną technikę pozwalająca na manipulację orientacją seksualną.

- Głównym celem dr New jest zapobieganie obojnactwu i wszystkim zaburzeniom, jakie się z tym wiążą, w tym maskulinizacji zachowania. Włączając w to coś, co nazywa męską orientacją – uważa prof. Alice Dreger z Northwestern University. Wybitna bioetyk zarzuca dr New, że używając  deksametazonu, jeszcze w życiu płodowym wpływa na seksualność człowieka. - Część lekarzy o konserwatywnych poglądach uważa, że jeśli to możliwe, należy zapobiegać homoseksualizmowi. Ale przecież geje czy lesbijki nie są chorzy, więc trudno mówić w ich przypadku o jakimkolwiek leczeniu – kontynuuje prof. Dreger.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Lepiej mieć siostrę niż brata!

Posiadanie siostry to wielki skarb. Nawet młodsza wychowuje lepiej niż rodzice!

Jak błyszczeć w każdym towarzystwie?

Oto przebojowy poradnik dla dziewczyn, które lubią brylować między ludźmi, ale nie chcą uchodzić za zarozumiałe ważniaczki.

Polecane wideo

Komentarze (166)
Ocena: 5 / 5
MarekBar (Ocena: 5) 30.12.2018 10:32
takich dyrdymalow jeszcze nie slyszalem ocena 5/5 za wybujala wyobraznie durniow ktorzy pisza te akrtykuliki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 20:27
Homoseksualizm to nie zaden 'postep' on istnial od zarania dziejow w kazdej epoce
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 26.12.2013 21:32
Zamiast trwonic kase na takie nienormalne badania moze zajeli by sie glodem w Afryce????
odpowiedz
Scientolog (Ocena: 5) 14.05.2013 00:25
Jak dobrze, że mamy naukę. Postępu nie da się zatrzymać. Homoseksualizm to już przeszłość.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.01.2012 12:54
żal ku**a , milosc nie wbiera plci ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie