Jak pokonać zmęczenie w ciągu dnia?

W dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Każdy dzień stanowi pasmo obowiązków i wyzwań, którym musimy sprostać.
Jak pokonać zmęczenie w ciągu dnia?
11.08.2010

Nierzadko natłok codziennych zajęć powoduje, że opadamy z siły do dalszego działania, dopada nas zmęczenie, zdolność koncentracja spada, a sięgając po kolejny kubek kawy mamy nadzieję, by ten dzień dobiegł końca jak najszybciej. W takich chwilach doskonałym rozwiązaniem stają się suplementy diety.

Jak często zdarza Ci się pracować na pełnych obrotach od rana do nocy? Ile razy wróciłeś do domu nie mając siły na przygotowanie obiadu czy zabawę z ukochanym psem? Niejednokrotnie po całym męczącym dniu brakuje nam energii - zamiast korzystać z uroków czasu wolnego w pełni marzymy jedynie o długim i niekończącym się śnie. Praca potrafi dać w kość, podobnie jak letni upał, który dodatkowo potęguje uczucie zmęczenia i wycieńczenia organizmu. Suplement diety KOENADE Vitality+Energia, przywracając utracone siły witalne, w szybki sposób pomoże Ci rozwiązać ten problem.

co to jest koenade

KOENADE Vitality+Energia, stworzony na bazie ekstraktu z Yerba Mate, stanowi istną bombę naturalności. Zawarte w preparacie liście Ostrokrzewu Paragwajskiego w połączeniu z aktywującymi witalność właściwościami substancji czynnej NADH sprawiają, że całodniowe zmęczenie mija w ciągu zaledwie pół godziny.

Suplement skutecznie pobudza organizm do działania, przyspiesza koncentrację, poprawia pamięć oraz ogólną percepcję. Specjaliści w temacie zdrowego żywienia polecają go szczególnie osobom na co dzień narażonym na wpływ czynników stresogennych, gwałtowny spadek energii jak i skarżącym się na wahania nastrojów czy zaburzenia koncentracji. Preparat stanowi także doskonałe wsparcie dla osób uczących się. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, dla których czas jest na wagę złota, z zmęczenie nie daje o sobie zapomnieć.

\Jest w pełni bezpieczny dla organizmu, dlatego też może być stosowany bez ograniczeń w każdej chwili, gdy tylko czujesz taką potrzebę. Suplement diety dostępny jest w wygodnej formie pastylek do ssania, dzięki czemu substancje w nim zawarte wnikają bezpośrednio w śluzówkę jamy ustnej, co znacznie przyspiesza proces wchłaniania do organizmu niemal natychmiast stymulując jego działanie. Wystarczy zaledwie 30 minut, aby poczuć wyraźne ożywienie organizmu oraz nagły przypływ energii witalnej i utrzymać je przez kilka kolejnych godzin.

KOENADE Vitality+Energia kupić można w sklepie internetowym na stronie www.koenade.eu. Koszt preparatu – 12 tabletek to 34,50 zł. Zawartość NADH – 10 mg.

Polecane wideo

Komentarze (37)
Ocena: 4.95 / 5
Marzena (Ocena: 3) 14.05.2016 10:35
Żeń- szeń jest świetny na zmęczenie. Lepiej się sprawuje niż kawa, yerba i energetyki razem wzięte. Korzystam z trzech rodzai tego korzenia i zapomniałam już o zmęczeniu i braku koncentracji, wzrosła też moja kondycja fizyczna. Odkąd stosuję Gold żeń– szeń complex czuję się jakbym miała naście lat. Jeszcze niedawno odczuwałam znużenie i brak sił na cokolwiek, a teraz mam mnóstwo energii i siły przez cały dzień, nawet po całym dniu pracy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2015 20:32
Przechodziłam lekką depresję. Pomogło mi oczyszczenie aury ze strony energiaduchowa.pl , po kilku sesjach stanęłam na nogi i zaczęłam żyć tak jak zawsze marzyłam.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2010 15:51
spróbowałam i już nie zrezygnuje ze stosowania koenade vitality+energia! leży na moim biurku w pracy, teraz też ;) - mój ulubiony sposób na zwiększenie wydajności ;) polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2010 15:39
trafiłam na ten artykuł w idealnym momencie... normalnie zaraz usnę! chyba się skuszę na ten preparat , bo pogoda robi się coraz mniej sprzyjająca i nie zachęca do żadnej aktywności. potrzebuję czegoś, co skutecznie przywróci mi siły witalne. Koenade wydaje się być idealne :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 21:47
szpikowanie się tabletkami... domowe sposoby to jedyny ratunek, a to odbije sie na waszym zdrowiu.... po prostu to zzwykla reklama.. a moze i kryptorelkama...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie