Veronica Bielik miała uszkodzone implanty piersi. „Ich stan był gorszy niż spodziewał się chirurg”

Influencerka musiała przejść operację.
Veronica Bielik miała uszkodzone implanty piersi. „Ich stan był gorszy niż spodziewał się chirurg”
https://www.instagram.com/veronicabielik/?hl=pl
12.08.2023

Veronica Bielik zasłynęła na Instagramie zdjęciami swojej perfekcyjnej sylwetki. Grono jej fanów na tym portalu społecznościowym to obecnie imponujące 3,6 mln osób. Influencerka, mimo zamiłowania do sportu i diety, kilka lat temu zdecydowała się na operację powiększenia biustu. Teraz, jak się okazuje, musiała usunąć implanty ze względu na ich uszkodzenia.

Polecamy także: Veronica Bielik: Rzeczywistość kontra Instagram

Veronica Bielik usunęła implanty piersi

W obszernym wyjaśnieniu na instagramowym profilu, Veronica napisała:

Jak wielu z Was pamięta, od dłuższego czasu przygotowywałam się do operacji usunięcia implantów. Moją decyzję o tym przyspieszyły USG i rezonans magnetyczny, które wykazały, że obydwa implanty są uszkodzone (…) stan implantów był gorszy niż mój chirurg się spodziewał.

W dalszej części influencerka szczerze przyznała, że codziennie dostawała setki pytań od kobiet, które marzyły o takim kształcie biustu, jaki miała Veronica. Ona jednak celowo nie wypowiadała się w tym temacie, ponieważ sama żałowała decyzji o swojej operacji.

Pęknięcia nie były winą mojego poprzedniego chirurga, a producenta implantów (już wycofali je z produkcji). Dostając dożywotnią gwarancję na implanty, nigdy nie spodziewałabym się, że coś może się z nimi stać. A jednak takich przypadków są tysiące, a chirurdzy rzadko informują o tym pacjentki. Mam trzy miesiące na to, żeby podjąć decyzję, co dalej i na jaką formę rekonstrukcji piersi się zdecydować

- dodała. Na końcu wyjaśniła, że w najbliższym czasie fotografie pojawiające się na jej profilu, będą jeszcze sprzed zabiegu:

Ze względu na nadal trwające kontakty będę dodawać jeszcze tutaj content ze „starym” stanem rzeczy, ale za jakiś czas dodam post i dużo więcej informacji na temat mojej decyzji. Kilka moich koleżanek nie zdecydowało się na operację powiększenia piersi, słysząc o moich komplikacjach, więc na pewno podzielę się moją historią z większą widownią, żebyście dobrze przemyślały tę decyzję, zanim ją podejmiecie

- podsumowała.

Polecamy także: Weronika Bielik zamieszcza to zdjęcie, a jej fani… (Bezcenna reakcja)

veronika bielikFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/veronicabielik/?hl=pl)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

Polecane wideo

„Dziewczyna bez wad”. Jak dzisiaj wygląda Veronica Bielik? (ZDJĘCIA)
„Dziewczyna bez wad”. Jak dzisiaj wygląda Veronica Bielik? (ZDJĘCIA) - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie