Kolejna ofiara tureckiej kliniki. Kobieta ledwo uszła z życiem, teraz nie może patrzeć na własne ciało

Chce pozwać chirurga, który ją okaleczył.
Kolejna ofiara tureckiej kliniki. Kobieta ledwo uszła z życiem, teraz nie może patrzeć na własne ciało
Fot. Pexels
11.05.2023

Artykuły o osobach, które zdecydowały się na zabieg w jednej w tureckich klinik i szybko tego pożałowały, w ostatnim czasie zalewają Internet. Niedawno pisałyśmy o kobiecie, która chciała wykonać sześć różnych operacji plastycznych na raz i niestety, nie obyło się bez komplikacji. Teraz portal radiozet.pl dotarł do podobnej historii. 32-letnia Sara Platt, która jest mamą czwórki dzieci, marzyła o nowej sylwetce. W tym celu zdecydowała się wybrać do Turcji i poddać swoje ciało m.in. plastyce brzucha.

Zobacz także: Zdecydowała się powiększyć usta w ramach współpracy barterowej. Popełniła duży błąd

Poddała się zabiegowi w tureckiej klinice. „Nie jestem osobą, którą byłam”

32-letnia Sara Platt wydała 14 tys. funtów na operacje, których omal nie przypłaciła życiem. Do zabiegów miało dojść na początku tego roku. Sarze zależało przede wszystkim na tym, żeby pozbyć się nadmiaru skóry z brzucha po odchudzaniu. Zdecydowała się również na operację biustu. Teraz twierdzi, że tureccy lekarza ją okaleczyli. Po operacji jej prawa piersi miała bowiem ulec martwicy. Operacja brzucha także się nie powiodła – kobiecie została ogromna rana. Kiedy Sara wróciła do Wielkiej Brytanii została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła osiem operacji ratujących życie. Lekarze byli zmuszeni usunąć jej prawą pierś i część lewej. Obecnie stan 32-latki jest stabilny. Kobieta przyznaje jednak, że nie może patrzeć na swoje ciało:

Nie jestem osobą, którą byłam. Byłam bardzo pewna siebie, silna i towarzyska. Teraz wszystkiego się boję. Nie mogę wziąć prysznica, ponieważ nie mogę patrzeć na własne ciało. Mam okropne sny o śmierci w szpitalu, utonięciu we krwi. Od siedmiu tygodni nie wyszłam z domu.

Sara ma nadzieję, że jej historia będzie przestrogą dla innych kobiet. Planuje pozwać chirurga, który operował ją w Turcji.

Zobacz także: Pracuje w biznesie dla dorosłych. Twierdzi, że to jej powołanie i dzięki temu jest bliżej... Boga

Źródło: radiozet.pl/o2.pl 

@saraplatt2gotsleeved #beforeandafter #plasticsurgery #besticanshow #tummytuck ♬ Strut - Kyle Walker

Polecane wideo

Uroczy i poprawiający nastrój trend kawaii opanowuje wnętrza. Zainspiruj się!
Uroczy i poprawiający nastrój trend kawaii opanowuje wnętrza. Zainspiruj się! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie