Chciała mieć piękny biust, więc wstawiła implanty. To, co się z nimi stało, szokuje...

Objawami, które przez dekadę towarzyszyły jej na co dzień, było wypadanie włosów, niewyraźne widzenie, silne zmęczenie, stany zapalne i bóle stawów.
Chciała mieć piękny biust, więc wstawiła implanty. To, co się z nimi stało, szokuje...
Fot. Unsplash (Jan Kopriva)
15.04.2023

Biust jest atutem każdej kobiety. Panie coraz częściej decydują się zoperować tę część ciała. Chcą bowiem, aby piersi miały odpowiedni kształt i rozmiar. Niestety, taka operacja to dość duża ingerencja w organizm i jak każdy inny tego typu zabieg może nieść ze sobą komplikacje. Przekonała się o tym pewna kobieta, która przez 10 lat nie mogła znaleźć przyczyny swoich problemów ze zdrowiem. Jak się okazało, winę za nie ponosiły założone implanty.

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazała, co stało się z jej twarzą po wycięciu torebek tłuszczowych z policzków

Miała poważne problemy ze zdrowiem. Winne implanty

Melissa Lima jest żoną nieżyjącego już bejsbolisty MLB, Jose Limy. Kobieta od wielu lat narzekała na serię tajemniczych objawów. 49-latka pochodząca z Teksasu w Stanach Zjednoczonych postanowiła podzielić się swoją historią za pośrednictwem TikToka. Objawami, które przez dekadę towarzyszyły jej na co dzień, było wypadanie włosów, niewyraźne widzenie, silne zmęczenie, stany zapalne czy bóle stawów. Matka dwójki dzieci często nie dała rady wstać z łóżka. Mimo że odwiedziła wielu specjalistów, żaden nie był w stanie jej poprawnie zdiagnozować. 

W końcu jedna z przyjaciółek zasugerowała kobiecie, że być może jej objawy są powiązane z implantami piersi, na które Melissa się zdecydowała. Operację powiększenia biustu przeszła w 2002 roku. Po namyśle doszła do wniosku, że to wtedy zaczęły doskwierać jej te dolegliwości. Aby potwierdzić swoje przypuszczenia, udała się do lekarza. Kiedy zdecydowała się usunąć implanty, jej stan zdrowia znacząco się poprawił. Operację przeszła w 2020 roku, jednak dopiero niedawno zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim na TikToku. Nagranie, o którym mowa, ma już ponad 5,4 mln wyświetleń. Kobieta pokazała także implanty, które miała w swoim ciele, a w których wytworzyła się pleśń. Po ich usunięci znowu poczuła, że żyje.

Zobacz także: Jeśli robisz to rano, popełniasz duży błąd. Lekarz przestrzega przed konsekwencjami porannych rytuałów

@melissalima713 This is your sign. #breastimplantillnes ♬ CHANT (feat. Tones And I) - Macklemore

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz
Twój znak zodiaku zdradza, czego najbardziej się boisz - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2023 10:36
Niech pokaże cycki.
odpowiedz
III (Ocena: 5) 16.04.2023 08:07
Mało ludu
odpowiedz
‽‽‽‽ΩΠ (Ocena: 5) 15.04.2023 08:20
😃😋zamienię was
odpowiedz
🤴 (Ocena: 5) 15.04.2023 08:19
Ktoś tu jest???????????????????¿?????‽¿????????¿???
odpowiedz

Polecane dla Ciebie