10 osób, które zmieniły płeć i udowodniły, że nigdy nie jest za późno na słuchanie własnego serca

Wreszcie czują się dobrze we własnej skórze.
10 osób, które zmieniły płeć i udowodniły, że nigdy nie jest za późno na słuchanie własnego serca
Fot. Bright Side & https://www.reddit.com/r/transtimelines/
21.02.2021

Podczas gdy niektórzy wahają się, czy powinni wypróbować nową fryzurę, czy nie, inni decydują się na bardziej radykalne zmiany – po to, by znaleźć swoje prawdziwe ja. Zmiana płci to zdecydowanie decyzja, która wymaga nie tylko odwagi, ale także rozważenia wszystkich za i przeciw. Może dlatego ci, którzy potrafią słuchać własnego serca i decydują się na tę niełatwą procedurę, wzbudzają tyle podziwu i szacunku.

Serwis Bright Side zebrał kilka zdjęć osób, które przeszły terapię hormonalną i pokazały całemu światu swój nowy wygląd. Zobaczcie koniecznie.

Polecamy także: Tajniki numerologii: Co mówi o Tobie data urodzenia?

Polecane wideo

Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu?
Właśnie zaczął się Chiński Nowy Rok. Co czeka Cię w roku Bawołu? - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 21.02.2021 22:32
Nr.4 gościowi odp*erdoliło na stare lata. Jemu to proponowałabym psychiatryk, a nie branie hormonów.
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 21.02.2021 20:17
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 2) 21.02.2021 13:20
Z tego co kojarzę to ponoć lgbt uważają, że płeć nie jest ważna i nie ma żadnego znaczenia, w sensie, że ich zdaniem np.facet może sobie pomalować paznokcie, bo co ma do tego płeć? A tu proszę... ludzie którzy prawdopodobnie utożsamiają się z lgbt, a jednak płeć jest dla nich na tyle ważna, że są w stanie pozbawić się zdrowia tylko po to, żeby upodobnić się do konkretnej płci. XD i kompletnie nie rozumiem o co tym ludziom chodzi, przecież jakby tak patrzeć tylko na aspekty psychiczne to wyszłoby, że większość ludzi na tym świecie jest obojniakami, dosłownie, bo nie każda kobieta kocha makijaż, sukienki czy komedie romantyczne, i nie każdy facet uwielbia motoryzację, sztuki walki i pracę fizyczną. A coś takiego jak "płeć" zostało w biologii stworzone po to, żeby móc klasyfikować organizmy że względu na budowę narządów rozrodczych, czyli fizyczny aspekt, a nie psychiczny, w dodatku wynikający z posiadanych chromosomów. Mężczyzna, nawet jak chodzi w sukienkach i chirurgicznie wywinie sobie penisa na wzór pochwy, to i tak dalej będzie mężczyzną, tylko że okaleczonym. Takie wybieranie sobie płci rozumiem tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy faktycznie nie da się jej sklasyfikować, czyli mówiąc prościej, gdy człowiek posiada zarówno męskie jak i żeńskie narządy rozrodcze i jest po prostu obojniakiem, a nie przez chorobę psychiczną.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 1) 21.02.2021 10:27
Płeć można co najwyżej skorygować przez operację narządów płciowych. Ale nie da się jej "zmienić", bo definiują ją chromosomy płciowe, których usunąć ani zmienić nie można.
zobacz odpowiedzi (6)
to o tobie (Ocena: 5) 21.02.2021 09:39
Całe szczęście, że idiotę można poznać z daleka i nie musi nic zaznaczać :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie