Efekty, jakie pozwala osiągnąć zabieg Schwarzy

Działa nieinwazyjnie i bezboleśnie, dzięki czemu jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.
Efekty, jakie pozwala osiągnąć zabieg Schwarzy
Fot. mat. partnera
22.12.2020

System Schwarzy to nowoczesne urządzenie wykorzystujące pole magnetyczne do wymodelowania ciała. Działa nieinwazyjnie i bezboleśnie, dzięki czemu jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Jak wygląda zabieg z użyciem technologii Schwarzy? Jakie pozwala osiągnąć efekty oraz ile jest potrzebnych do tego zabiegów? Przeczytaj artykuł!

• Zabieg Schwarzy - jak wygląda?

• Ile zabiegów Schwarzy jest potrzebnych?

• Efekty, jakie pozwala osiągnąć technologia Schwarzy

Zabieg Schwarzy - jak wygląda?

Zabieg Schwarzy wykorzystuje pole elektromagnetyczne oraz wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni. Specjalistyczne elektrody dopasowują się kształtem do obszarów zabiegowych, co pozwala uzyskać zauważalne efekty już po pierwszym zabiegu. Dzięki trzem dedykowanym programom (aerobowym, napinającym i zwiększającym objętość) zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Może być wykonany niemal na każdej partii ciała, a dokładniej na brzuchu, biodrach, ramionach, nogach czy pośladkach. Technologia pozwala uzyskać szybko zauważalne efekty w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka.

Jest to zabieg wykonywany przez profesjonalnego kosmetologa bądź lekarza, posiadającego stosowną wiedzę i umiejętności. Warto zaznaczyć, że zabieg Schwarzy, np. w Klinice Miracki Warszawa nie jest bolesny ani niekomfortowy - wręcz przeciwnie. Zapewnia wysoki komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki temu, że nie powoduje bólu ani dyskomfortu, jest miło wspominany przez pacjentów. Sam zabieg Schwarzy poprzedza konsultacja z lekarzem, która obejmuje m.in. kwalifikację do zabiegu, a także ocenę stanu skóry i problemu, z którym przyszedł pacjent - mogą to być osłabione mięśnie, nadmiar tkanki tłuszczowej bądź np. utrata jędrności.

Cena takiego zabiegu wynosi około 400-800 złotych, jednak wykupując od razu pakiet zabiegów, często możemy sporo zaoszczędzić. 5 zabiegów kupimy w cenie około 2000 złotych, z kolei pakiet 10 zabiegów kosztuje około 3-4 tysiące złotych. Pojedynczy zabieg Schwarzy trwa około 20-45 minut, jednak zazwyczaj wykonuje się serię zabiegów, aby móc uzyskać jak najlepsze możliwe efekty.

Ile zabiegów Schwarzy jest potrzebnych?

Najczęściej zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów, które odbywają się maksymalnie dwa razy w tygodniu, czasem jednak rzadziej. Jest to częstotliwość porównywalna do programów ćwiczeń na siłowni czy w klubach fitness, ponadto sam zabieg nie trwa wcale długo i kończy się po maksymalnie godzinie. Zakończony cykl zabiegów pozwala utrzymać osiągnięte rezultaty przez okres około 3-6 miesięcy, w niektórych przypadkach również dłużej. Aby móc utrzymać te efekty, wykonuje się tzw. zabiegi przypominające, jednak ich częstotliwość zależy już od indywidualnych preferencji i predyspozycji pacjenta.

Efekty, jakie pozwala osiągnąć technologia Schwarzy

Efekty zabiegu Schwarzy to przede wszystkim:

• ujędrnienie wiotkiej skóry,
• przywrócenie skórze elastyczności, gęstości i sprężystości,
• redukcja tkanki tłuszczowej,
• wzmocnienie i zbudowanie mięśni,
• wyszczuplenie sylwetki,
• poprawa napięcia skóry.

Dzięki temu, że technologia Schwarzy umożliwia dobór rodzaju impulsu do indywidualnych potrzeb, możliwe jest zapewnienie takich efektów, jakich oczekuje pacjent. Są one naprawdę zadowalające i widoczne nawet po pierwszym zabiegu. Jeśli Ty jesteś zainteresowany/a zabiegiem Schwarzy, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki Warszawa, poznaj szczegóły związane z zabiegiem oraz umów się na wizytę konsultacyjną!

Artykuł sponsorowany

Narzeka na „zawistne koleżanki”. Podobno wszystkie zazdroszczą jej urody
Narzeka na „zawistne koleżanki”. Podobno wszystkie zazdroszczą jej urody - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie