„Moje piersi przeszły na wcześniejszą emeryturę”. Pokazała się po podwójnej mastektomii

„Cieszę się, że ich nie mam, bo czuję się bezpieczniejsza”.
„Moje piersi przeszły na wcześniejszą emeryturę”. Pokazała się po podwójnej mastektomii
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/christinabelding/)
24.08.2020

Beztrosko pozuje do zdjęć topless i pokazuje swoje 20-centymetrowe blizny w miejscu, gdzie kiedyś miała piersi, a na jej twarzy widnieje szeroki i szczery uśmiech. 52-letnia Christina Belding w marcu 2020 roku pokonała raka piersi. W tym celu musiała przejść podwójną mastektomię, ale ani myśli poddawać się zabiegowi rekonstrukcji biustu. 

Zobacz również: W Barcelonie kobiety mogą pływać topless na publicznych basenach. Czy inne miasta pójdą tym przykładem?

Dziś pochodząca z Kanady Christina udowadnia, że można czuć się pewnie siebie, kobieco, a przede wszystkim cieszyć się życiem nawet mimo braku piersi. 52-latka dokumentuje swoje życie po mastektomii na Instagramie i, jak sama zapowiada, nie zamierza poddać się żadnemu zabiegowi plastycznemu.  

Christina Belding pozuje topless po podwójnej mastektomii 

Christina odkryła zgrubienie w prawej piersi podczas samobadania. Wcześniej guzki nie zostały wykryte podczas mammografii. Dzień przed 52. urodzinami Kanadyjka przeszła zabieg podwójnej mastektomii, czyli usunięcia piersi. Postanowiła, że po wszystkim nie zdecyduje się na rekonstrukcję biustu.  

Moje piersi już się wybawiły, i to aż za dobrze. Wolę być płaska i zacząć wszystko od nowa, niż naprawiać moją przeszłość przy pomocy biustu. Moje piersi przeszły na wcześniejszą emeryturę. Cieszę się, że już ich nie mam, bo czuję się bezpieczniejsza 

- wyjaśniała Christina w rozmowie z mediami. Dodała, że nie zdecydowała się na rekonstrukcję biustu, ponieważ to zakłada jeszcze więcej operacji oraz ryzyko powikłań, a zdrowie jest dla niej priorytetem. Ponadto, jak twierdzi, brak piersi zdecydowanie ułatwia jej uprawianie sportu. 

Teraz Christina pokazuje swoje życie po podwójnej mastektomii na Instagramie, gdzie udowadnia, że można czuć się kobieco i cieszyć się życiem nawet mimo braku piersi. Christina często wybiera się również na plażę, gdzie przebywa topless i spotyka się z wieloma zdumionymi spojrzeniami. Ma nadzieję, że staną się one punktem wyjścia do rozmowy na temat raka piersi. 

Zobaczcie, jaką inspirację stanowi Christina dla innych kobiet. Co sądzicie o jej zdjęciach? 

Polecane wideo

31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży
31-latka pokazała wszystkie swoje dzieci. Od 15 lat jest w ciąży - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie