Powstaje nowe telewizyjne show, w którym jury będzie decydować, czy… potrzebujesz operacji plastycznej!

Telewizja chyba poszła o krok za daleko.
Powstaje nowe telewizyjne show, w którym jury będzie decydować, czy… potrzebujesz operacji plastycznej!
Fot. iStock
06.02.2019

Wszystko jest dla ludzi – operacje plastyczne również. Jeśli ktoś ma ochotę zmniejszyć swój nos, bo ma z tego powodu kompleksy, albo zoperować odstające uszy, by poczuć się pewniej – ma do tego pełne prawo. Niestety medycyna estetyczna nie służy dzisiaj do likwidowania faktycznych problemów i korzystają z niej kobiety oraz mężczyźni, którzy wcale tego nie potrzebują. W rezultacie większość z nich wygląda tak, jakby została stworzona przez jednego chirurga: mają za duże usta, za duże policzki, za małe nosy i zbyt gładkie czoła.

Telewizja, która emitowała już różne programy o operacjach plastycznych, tym razem postanowiła iść o krok dalej i zrobić show dla osób desperacko pragnących wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Kanał Channel 4 planuje wyprodukować program, w którym 12 jurorów będzie decydować o tym, który z uczestników powinien się zoperować. Show będzie nosić krótką nazwę „Operacja”.

Ross McCarthy, CEO i główny producent Gobstopper Television, jest wyjątkowo podeksyctowany nowym formatem:
- Czegoś takiego jeszcze nie było – wyjaśnia. – Dzięki temu programowi uczestnicy będą szczęśliwi, bo albo dostaną możliwość pójścia na operację, o której od zawsze marzyli, albo opuszczą show z ogromną pewnością siebie, bo usłyszą, że wyglądają dobrze i nie muszą się operować.

Przekonuje was takie tłumaczenie? Myślicie, że show trafi w przyszłości również do jakiejś polskiej stacji telewizyjnej?

Zobacz także: ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA: 6 zdjęć, o których Kylie Jenner bardzo chciałaby zapomnieć

Nastolatki marzą o tym, by tak wyglądać. Pokazały, co chcą w sobie poprawić
Nastolatki marzą o tym, by tak wyglądać. Pokazały, co chcą w sobie poprawić - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2019 01:02
A co jest takie dziwnego w tym programie?? Wszystkie programy z operacjami odrzucają wielu chętnych tylko robią to na castingach poza kamerami.
odpowiedz
Albina (Ocena: 5) 07.02.2019 00:23
Trochę to dziwne, ja nie zdecydowałabym się na taki program:) Sama jestem po zabiegu korekcji krzywej przegrody nosowej, u dr Anny Olender (w klinice w Żarkach Letnisko). Jednak mój nos był naprawdę ogromny, teraz w końcu czuję się dobrze ze sobą:)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 22:27
Znając nas ...a ściągamy wszystkie programy z tv za zagranicznych za rok będzie u nas
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 20:42
Zgłaszam się!
odpowiedz
Kobitka (Ocena: 5) 06.02.2019 17:44
Zglosilabym sie chetnie do programu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie