Darmowe badania z okazji Dnia Kobiet. Gdzie i kiedy?

Grzechem jest nie skorzystać z takiej okazji...
Darmowe badania z okazji Dnia Kobiet. Gdzie i kiedy?
Fot. Thinkstock
08.03.2018

W Rzeszowie dla kobiet przygotowano kilka niespodzianek. Dotyczą one naszego zdrowia. Kilka placówek medycznych zdecydowało się na przeprowadzenie darmowych badań z okazji Dnia Kobiet. I nie tylko...

ZOZ nr 2 oferuje przybyłym wykonanie bezpłatnej mammografii i cytologii. Chętne panie będą mogły także sprawdzić poziom glukozy we krwi i zmierzyć ciśnienie. Przwidziana została również rozmowa z dietetykiem. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy przyjść i zająć kolejkę.

Przychodnia przy ul. Fredry 9 zaprasza z kolei na bezpłatne badania krwi w godzinach 8.30:12.30. Można wybrać jeden z dwóch pakietów: „lipidogram” lub „morfologia i żelazo”. Ilość pakietów została ograniczona, więc o tym, kto z nich skorzysta, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ciekawe atrakcje przygotowało również Centrum Medyczne „Medyk”. Jedną z nich jest nauka samobadania piersi. Wykonywane regularnie, pozwala wcześniej wykryć zagrożenie. Zainteresowane kobiety zostały zaproszone do przychodni przy al. Rejtana 53, na pierwsze piętro do gabinetu 115.

Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu dwóch ostatnich lat nie robiły sobie mammografii, będą mogły skorzystać z okazji i zrobić ją bezpłatnie w przychodzi przy ul. Szopena 1. Oprócz tego czekają na nie upominki.

Kolejna placówka, która w tym wyjątkowym dniu chce zadbać o zdrowie pań, jest CH Plaza Rzeszów. Z darmowych badań będzie można skorzystać 10 marca w godzinach od 12 do 17. Zostały przewidziane m. in. spirometria, badania wzroku, pomiar glukozy oraz porady na temat zdrowego odżywiania.

Podobają wam się takie atrakcje? Jaki prezent macie zamiar sobie zrobić z okazji Dnia Kobiet?

Zobacz także: Osiem przykazań na 8 marca ♥

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie