Anella ma powikłania po powiększeniu ust! „Doktorzy doprowadzili do groźnej sytuacji”

To dlatego żywa Barbie przestała ostatnio wrzucać zdjęcia.
Anella ma powikłania po powiększeniu ust! „Doktorzy doprowadzili do groźnej sytuacji”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/)
15.02.2018

Każdy, kto na bieżąco monitoruje social media Anelli z pewnością zauważył, że ostatnio na jej instagramowym profilu przestały pojawiać się zdjęcia. Nie było to jednak spowodowane ani detoksem Anelli od tego portalu społecznościowego, ani odgrodzeniem się od hejtujących ją osób. Okazuje się, że powód był o wiele poważniejszy.

„Cześć, pewnie zastanawiacie się, czemu od dobrych 8 dni nie wrzuciłam żadnego zdjęcia / Instastory. Pewni lekarze – małżeństwo z Polski prowadzący „klinikę” „gabinet” med. Estetycznej. Doktorzy! Przez swoje błędne zabiegi doprowadzili do groźnej sytuacji, przez co byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym – okres gdy nie było mnie aktywnej na Instagramie przeznaczony został na rekonwalescencję” – napisała tajemniczo Anella i dodała: „Doktorzy, którzy doprowadzili do powikłań pracują również w szpitalu tym bardziej byłam zszokowana diagnozą innej rzetelnej kliniki… Dopiero wtedy dowiedziałam się o wręcz totalnych błędach popełnionych w pseudo profesjonalnej klinice do której uczęszczałam poprzednio.

W nowej profesjonalnej klinice okazało się, że doszło do infekcji i stanu zapalnego. Pobrano tam próbki bakteriologiczne – w chwili obecnej nie mogę powiedzieć nic więcej bowiem sprawa jest w toku, jak tylko będę mogła - wyrażę swoją opinię i moje zdanie na temat tej FATALNEJ kliniki ku przestrodze!!! Jak widać LEKARZ „lekarzowi” nierówny…” – zakończyła wpis żywa Barbie.

Anella co prawda pojawiła się przedwczoraj na imprezie promującej teledysk Justyny Sawickiej i cierpliwie pozowała do zdjęć na ściance, jednak dało się zauważyć, że jej usta są dużo mniejsze niż jeszcze kilka tygodni temu. Myślicie, że jest to spowodowane „groźną infekcją”?

Czekamy, aż ta sprawa się rozwikła. Żywa Barbie na pewno zgodnie z obietnicą wyjawi, jacy „doktorzy” popełnili fatalny błąd podczas zabiegu.

Polecamy także:

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 03:19
rozp. dysmorfofobia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.02.2018 03:00
Zachęcam do pomocy, Razmes jest bardzo chory :-( https://zrzutka.pl/dwa4nb
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 23:03
A Pani nie wiedziala o zagrożeniach podpisując zgodę? Więc teraz pretensje możesz mieć tylko do siebie! A tak na marginesie już wcześniej te usta fatalnie wyglądały... nie proporcjonalne do twarzy . Przykry widok
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 19:33
Hmmm wydaje mi się że to nie wina lekarza a tej pani , no niestety tak napompowane usta to nie jest normalne i o komplikacje nie jest trudno
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.02.2018 19:03
Jeżeli chirurdzy plastyczni nie muszą kierować się klauzulą sumienia i wystarczy wyłożyć dużą kase, żeby pocięli chorego psychicznie człowieka i zrobili z niego monstrum, nawet na wyraźnie życzenie pacjenta, to na to pownien być jakiś paragraf. Paragraf, który zabraniałby wyknywania operacji, których efekty nie mają nic wspólnego z naturą, a są wynaturzeniem. Problem też w tym, że gdy nastepują poważne komplikacje, to ofiary takich zabiegów, często biegną po ratunek do państwowej służby zdrowia i leczą efekty swoich chorych fantazji na koszt podatnika.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie