Poznajcie rodzinę, w której… wszyscy są karłami! (VIDEO)

Niektórzy mówią o nich „wielka rodzina małych ludzi”, a nawet porównują ich do Brada i Angeliny!
Poznajcie rodzinę, w której… wszyscy są karłami! (VIDEO)
Fot. tlcpolska.pl
29.11.2017

„Brad i Angelina w wersji mini” – często żartują ich znajomi. „Siedmiu krasnoludków” – tak nazywają sami siebie. Natomiast widzowie TLC przekonają się, że w rzeczywistości to urodzone gwiazdy telewizji!

Johnstonowie to największa na świecie rodzina karłów. Wszyscy chorują na genetyczną chorobę zwaną achondroplazją. Trent (38 l.) i Amber (35 l.) na co dzień mieszkają w małym miasteczku w amerykańskim stanie Georgia, gdzie całkowicie poświęcają się wychowaniu piątki dzieci „w świecie, który nie jest dla nich stworzony”.

Gdy Amber była w ciąży z Elizabeth – ich drugim biologicznym dzieckiem po synu Jonahu – miała 130 centymetrów w talii przy 122 centymetrach wzrostu. Ze względu na jej zdrowie i bezpieczeństwo Johnstonowie zdecydowali się wówczas na adopcję kolejnych dzieci: 14-letniej Anny z Rosji, 9-letniego Alexa z Korei Południowej i 9-letniej Emmy z Chin. Dlatego właśnie zaczęto porównywać ich do „Brada i Angeliny”.

„Mali ludzie, wielka rodzina” to opowieść o życiu tej przesympatycznej rodzinki. Jak się okazuje, wychowanie piątki dzieci nawet w tak „małej” rodzinie jest czasami bardzo ambitnym wyzwaniem!

Mali ludzie, wielka rodzina w poniedziałki, wtorki i piątki o 13:00 tylko na TLC.

Źródło: tlcpolska.pl

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 01:56
Chorzy ludzie, zgadzam sie. Pieprzeni egoisci. Nie pomysleli, jak te dzieci beda zarabiac na zycie? Jak zycie dla zdrowego czlowieka jest trudne, a co dopiero dla chorego?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 01:26
Po gówno się rozmnażali z taką wadą genetyczną? Dosyć, że wiedzą jak wygląda życie takich ludzi, to jeszcze skazują na to swoje biologiczne dzieci.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie