Co wyprawiają pacjenci? 12 zabawnych opowieści

Czy na pewno żyjemy w XXI wieku? Słysząc pewne opowieści, można o tym zapomnieć.
Co wyprawiają pacjenci? 12 zabawnych opowieści
Fot. Thinkstock
11.04.2016

Wydaje się, że mamy XXI wiek i jesteśmy w miarę cywilizowanym społeczeństwem. Jednak czasami trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę niektóre sytuacje, które przydarzają się ludziom.

Niedawno natrafiłyśmy na szokujące wyznania pielęgniarek, lekarzy oraz weterynarzy. Opublikował je portal sheknows.com. Mężczyźni oraz kobiety opowiedzieli o trudnych i dziwnych sytuacjach, których doświadczyli. Dotyczyły one nietypowych pacjentów.

Przeczytajcie, w co wierzą ludzie i do czego są zdolni. Oto kilkanaście wyznań, o których długo nie zapomnicie. W niektóre naprawdę trudno uwierzyć. 

Wyznanie nr 1

Była u mnie kobieta, która przyszła odebrać pierścień dopochwowy. Wróciła po miesiącu, żeby odebrać nowy. Wtedy zauważyłam, że poprzedni nosi na ręku, jak bransoletkę.

Zobacz także: LIST: „Kasjerki aż tak źle nie zarabiają, więc dlaczego mają ciągle skwaszone miny?!”

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 4

Miałam pacjentkę, która powiedziała, że palenie jest jej sposobem na zabezpieczanie się przed ciążą. Usłyszała gdzieś, że niepłodność to negatywny skutek uboczny palenia.

Wyznanie nr 5

Przyszła kiedyś zdenerwowana kobieta, która chciała zbadać się pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową. Podczas rozmowy powiedziała, że miała tylko jednego partnera, a nawet jeśli on był aktywny seksualnie z innymi kobietami, zawsze pamięta o użyciu prezerwatywy i myje ją po każdym użyciu…

Zobacz także: LIST: „Wstyd mi za kobiety, które wysłuchały listu biskupów o aborcji i nie wyszły z kościoła”

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 6

Pewnego dnia przyszła kobieta, która zmierzyła swojemu dziecku temperaturę. W tym celu na początku rozgrzała piekarnik i jedną rękę ułożyła przed urządzeniem, a drugą na czole dziecka. Powiedziała, że dziecko miało temperaturę ok. 250 stopni.

Wyznanie nr 7

Jakiś czas temu pojawiła się u mnie biedaczka, która myślała, że podczas karmienia piersią musi trzymać igłę w sutku. Nie miała pojęcia, że kanały są otwarte naturalnie.

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 10

Raz musiałem wyjaśnić pacjentowi, że nazwa leku nie ma nic wspólnego z odbytem i jest zwykłym środkiem przeciwbólowym. To było po tym, jak zużył jedno opakowanie.

Wyznanie nr 11

Pewnego dnia odwiedził mnie pacjent, który miał zaparcia. Spytałem się go, co się stało. On po zastanowieniu odparł, że próbował w ten sposób przeszmuglować heroinę i nie jest pewien, co chcę tam znaleźć. Nie byłem zbyt delikatny.

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 8

Pacjentka poinformowała mnie kiedyś, że menopauza jest skutkiem stłumionych, seksualnych frustracji pochodzących z niezaspokojonego pragnienia, bo ona wciąż ma ochotę na seks. Niestety nie jest już atrakcyjna i nie cieszy się wzięciem u płci przeciwnej. Stąd – jej zdaniem – miały się brać fale gorąca, które odczuwała.

Wyznanie nr 9

Jestem weterynarzem. Kiedyś musiałam wytłumaczyć klientce, że kleszcze, które chce usunąć z brzucha swojego psa to w rzeczywistości sutki. Dodałam, że ma bardzo cierpliwą suczkę.

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 2

Kiedyś była u mnie 20-letnia dziewczyna i nie miała pojęcia, że seks prowadzi do ciąży. 

Wyznanie nr 3

Zdarzyło się, że przyszła do mnie pacjentka zdziwiona tym, że jest w ciąży. Powiedziała, że cały czas bierze pigułki. Po dłuższym wywiadzie, dowiedziałam się, że bierze tabletki tylko w dni, w które jest aktywna seksualnie.

historie o pacjentach

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 12

Jeden z pacjentów skarżył się kiedyś, że lek przeciwalergiczny, który dostał dla kota, nie działa. Był on pod postacią inhalatora i okazało się, że mężczyzna spryskiwał nim kota. Wytłumaczyłem mu, że kot musi to wdychać.

Zobacz także: Zobacz, które gwiazdy skorzystały z pomocy surogatek!

 

Źródło: www.sheknows.com

 

 

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2016 10:40
1 niekompetencja lekarza powinna dokładnie wytłumaczyć pacjentce jak się tego używa
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2016 20:07
Szanowny Anonimie z 8.30 - takie obsesje polityczne, ujawniajace sie chocby nawiazywaniem komentarzami do polityki pod artykulami, ktore sa o zupelnie innej tematyce - po prostu sie leczy. Proponuje znalezc dobrego psychiatre. Pozdrawiam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2016 08:30
W tym naszym zacofanym PiSogrodzie wcale mnie to wszystko nie dziwi.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie