Wszyscy pytają ją, w którym jest miesiącu. A ona wcale nie jest w ciąży!

Skąd wziął się tak duży brzuch? Będziesz w szoku...
Wszyscy pytają ją, w którym jest miesiącu. A ona wcale nie jest w ciąży!
fot. zrzut ekranu imgur.com/Ogdj4TX
24.03.2016

Na pierwszy rzut oka to nic innego, ale piękny portret równie atrakcyjnej ciężarnej kobiety. Przyszła mama pozuje przed lustrem w samej bieliźnie, aby zaprezentować swój brzuszek. Wygląda to na zaawansowaną ciążę. Przynajmniej 6. miesiąc. Nietęga mina może być spowodowana kiepskim samopoczuciem, ale w stanie błogosławionym to niestety nic nadzwyczajnego.

Rzeczywistość okazuje się jednak szokująca. Autorka selfie wcale nie spodziewa się dziecka. Sterczący i zaokrąglony brzuch nie skrywa w sobie słodkiego maleństwa, które najpóźniej za kilka miesięcy przyjdzie na świat. To efekt bardzo nieprzyjemnych dolegliwości, z którymi boryka się wiele kobiet.

O co chodzi?

Zobacz również: Nie do wiary: Wszystkie te kobiety są w 6. miesiącu ciąży!

 

zatwardzenie

fot. zrzut ekranu imgur.com/Ogdj4TX

Zdjęcie aktualne: Widoczna zaawansowana ciąża.

zatwardzenie

fot. zrzut ekranu imgur.com/Ogdj4TX

Zdjęcie sprzed 2 tygodni: Idealnie płaski brzuch. Jak to możliwe?

 

zatwardzenie

fot. zrzut ekranu imgur.com/Ogdj4TX

W rzeczywistości zaokrąglony brzuch internautki, która upubliczniła zdjęcia na portalu Reddit, to efekt… zatwardzenia. Młoda kobieta wyznaje, że od 2 tygodni nie jest w stanie się wypróżnić. Nagromadzone w układzie pokarmowym resztki i gazy drastycznie zmieniły jej kształty. Nie jest to niestety pierwsza taka sytuacja.

Nieregularne korzystanie z toalety, a zwłaszcza tak długa przerwa, może mieć bardzo negatywne skutki dla naszego zdrowia. Może dojść do zatrucia całego organizmu, a nawet rozwoju choroby nowotworowej. Kiedy domowe metody nie działają, konieczna jest interwencja lekarzy.

Współczujemy dolegliwości i konieczności tłumaczenia postronnym osobom, że to wcale nie ciąża

Zobacz również: DOMOWE SPOSOBY NA ZAPARCIA

 

Komentarze (29)

Ocena: 4.55 / 5
załamana (Ocena: 3) 30.05.2016 13:27
Masakra na zaparcia i problemy z trawieniem najlepsze jest sotosowanie odopiwednich środów np. colosanex, a swoją drogą do 6 miesiąca to Pani jeszcze trochę brakowało :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 25.03.2016 12:38
"przynajmniej 6 miesiąc" ? najwyraźniej autor(ka) artykułu nigdy nie była w ciąży bądź też mało kobiet ciężarnych widziała, skoro twierdzi, że ten brzuch wygląda na przynajmniej 6 miesiąc. większość kobiet (i to znacznie szczuplejszych niż kobieta na zdjęciu "przed problemem") w 6 miesiącu ciąży ma większy brzuszek..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 11:52
owsianka bardzo pomaga, trzeba jesc codziennie aprawde polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 09:20
Dziewczyny, pomóżcie.. mam podobny problem związany z wypróżnianiem. kiedy jestem w domu sama wszystko jest dobrze.. ale kiedy przyjeżdża mój chłopak.. Tragedia... nie mogę skorzystać z toalety, to jest jakaś blokada... Dużo rozmawialiśmy na ten temat, ponieważ jest to uciążliwe zarówno dla mnie i dla niego... ból brzucha jest okropny, a co się z tym wiąże.. zaraz tracę całą chęć do życia. Wygląda to tak, że mój organizm działa raczej poprawnie (jeżeli chodzi o metabolizm) ale nie wysyła sygnału "idź do łazienki!", to jest straszne.. Nie działa mocna kawa, nie działa xenna, nie działa nic! Mój chłopak jest bardzo wyrozumiały, ale ile tak można!!?? błagam pomóżcie, bo zaraz dostanę jakiegoś raka jelit.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 1) 24.03.2016 23:43
racja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo