Ta kobieta zamieszcza w Sieci filmiki... z wyciskania pryszczy! Obejrzyj, co skrywa się pod ludzką skórą!

FILM nie dla wrażliwych!
Ta kobieta zamieszcza w Sieci filmiki... z wyciskania pryszczy! Obejrzyj, co skrywa się pod ludzką skórą!
29.04.2015

Internet rządzi się swoimi prawami. W Sieci ogromną popularność zdobywają osoby i zjawiska, które w świecie rzeczywistym są zupełnie pomijane. To najbardziej demokratyczne medium, na którego kształt nie ma wpływu żaden specjalista ani dyrektor programowy. Oni na pewno nie wpadliby na pomysł, że tematem rozpalającym wyobraźnię tysięcy ludzi na całym świecie może być... wyciskanie pryszczy.

Ten obrzydliwy, ale często niezbędny zabieg, przez lata odbywał się w zaciszu gabinetów dermatologów. Dzisiaj wychodzi na światło dzienne. Prawdziwą furorę robią filmiki, zdjęcia i gify pokazujące, co ukrywa się pod ludzką skórą, a zajmujący się tym lekarze powoli stają się gwiazdami masowej wyobraźni.

Tak właśnie jest z doktor Sandrą Lee, znaną szerzej jako Dr Wyciskacz Pryszczy.

wyciskanie pryszczy

Doktor Sandra Lee jest dermatologiem. Jej specjalnością jest skuteczne wyciskanie pryszczy.

wyciskanie pryszczy

Atrakcyjna lekarka na co dzień zajmuje się wyjątkowo nieprzyjemnymi zabiegami.

wyciskanie pryszczy

Nagraniami z wyciskania pryszczy swoich pacjentów dzieli się na YouTube i Instagramie. Ma tysiące fanów! Czy będziesz jedną z nich? Zobacz przerażający filmik! Nie dla widzów o słabych nerwach...

wyciskanie pryszczy

Jest nie tylko specjalistką w swojej dziedzinie, ale także wyjątkowo piękną kobietą. Amerykanka o azjatyckich rysach twarzy zajmuje się wszelkimi chorobami skóry, ale sławę zyskała jako ta, która potrafi pozbyć się nawet największego pryszcza. Do perfekcji opanowała sztukę wyciskania niedoskonałości. W ten sposób poprawie nie tylko wygląd swoich pacjentów, ale także komfort ich życia.

Sandra swoją popularność zawdzięcza obecności w mediach. Występowała w kilku programach telewizyjnych poświęconych medycynie, gdzie z gracją wyciska nawet największe wypryski, wągry i krosty. Jest matką dwóch synów. Dzisiaj robi karierę w Internecie.

Niektórzy twierdzą, że wykonuje najbardziej obrzydliwy zawód świata, ale ona kocha swoją pracę. Zobaczcie, czym tak naprawdę się zajmuje...

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 4.56 / 5
ff (Ocena: 5) 30.04.2015 19:55
to nie wyciskanie pryszczy tylko usuwanie kaszaków.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 1) 30.04.2015 14:39
To nie sa zwyczajne pryszcze :o czy ktos z was mial kiedykowiek cos takiego??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2015 13:34
Mój komentarz 2015-04-30 10:57:04 do Anonima 2015-04-29 2:54:39. Nie wiem, dlaczego zapisał się nie tu, gdzie trzeba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.04.2015 10:57
Wiesz co, nie wybiera się sobie skóry, a twój komentarz pokazuje, że jesteś bardzo powierzchowna i dziecinna. Nawet przy najlepszej higienie, stosowaniu różnorodnych - i tych drogich i mniej drogich - kosmetyków pryszcze mogą wyskakiwać! I brak higieny czy "zapuszczenie się" nie ma tu nic do rzeczy. Poczytaj o problemach skórnych, zanim zaczniesz kogś obrażać mówiąc" zapuścił się". I dziwić się, że osoby, które mają problemy z cerą są nieśmiałe i zamknięte w sobie. Też miałam kiedyś duży trądzik i twój komentarz mnie osobiście obraził. Dopiero cierpliwość, zabiegi dermatologiczne + antybiotyki pozwoliły mi wyjść na prostą.
odpowiedz
Doma (Ocena: 5) 29.04.2015 22:55
Czym ona w ogóle to wyciska?Co to za narzędzie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie