25-letnia sanitariuszka robiła sobie selfie z UMIERAJĄCYMI PACJENTAMI!

Kobieta pokazywała im środkowy palec i nazywała „idiotami”.
25-letnia sanitariuszka robiła sobie selfie z UMIERAJĄCYMI PACJENTAMI!
10.03.2015

Praca w służbie zdrowia to ogromne wyzwanie. Wiąże się z odpowiedzialnością, potężnym stresem i zazwyczaj wyjątkowo skromnymi zarobkami. To nie jest zajęcie dla każdego, ale raczej dla pasjonatów z poczuciem misji. Trafiając pod opiekę specjalistów, mamy nadzieję, że trafiliśmy właśnie na kogoś takiego. Pacjenci tej kobiety nie mieli tyle szczęścia.

Młoda Rosjanka, która pełniła rolę sanitariuszki w karetce pogotowia, kilka dni temu została dyscyplinarnie zwolniona i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że to definitywny koniec jej medycznej kariery. Z taką naganą w aktach już nikt nigdy jej nie zatrudni. 25-latce nie ma jednak czego współczuć. Zawdzięcza to wyłącznie sobie.

Kobieta swoją służbę potraktowała jako świetną zabawę, ale dzisiaj nie jest jej już do śmiechu… Co takiego zrobiła?

x

Młoda sanitariuszka w czasie pełnienia obowiązków nie rozstawała się ze swoim smartfonem. Za jego pomocą dokumentowała codzienne wyzwania, a zdjęciami dzieliła się ze znajomymi na Instagramie. Problem w tym, że każda kolejna fotografia udowadniała jedno – bliżej jej do nieodpowiedzialnej smarkuli, niż kompetentnej pracownicy służby zdrowia.

Tatiana Kulikova została dyscyplinarnie zwolniona z pracy w pogotowiu po tym, jak na jej internetowy profil trafili urzędnicy. W galerii 25-latki aż roiło się od nietypowych selfie. Na pierwszym planie zawsze była twarz sanitariuszki, a w tle – potrzebujący pomocy, często umierający pacjenci.

Czarę goryczy przelały podpisy pod zdjęciami. Jedno z ostatnio opublikowanych opatrzyła komentarzem „kolejny idiota”.

x

W oświadczeniu urzędników czytamy:

„To oczywiste, że kiedy wykonywała te fotografie, powinna zajmować się swoimi pacjentami. Swoim zachowaniem pokazała, w jak bezduszny sposób ich traktowała. Wiadomo już, że niektórzy bohaterowie tych zdjęć wkrótce później zmarli. Nie można wykluczyć, a nawet można to zrozumieć, że ich rodziny postarają się wyciągnąć z tego konsekwencje, pozywając pogotowie ratunkowe, jak i samą autorkę”.

Była sanitariuszka po zwolnieniu z pracy nie odniosła się publicznie do stawianych jej zarzutów. Nie wyraziła skruchy, ani nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania. Zobaczcie SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

x

Tak bawiła się 25-letnia sanitariuszka

x

W wielu przypadkach były to ostatnie zdjęcia zrobione za życia pacjentów.

x

To koniec jej kariery w służbie zdrowia. Całe szczęście!

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
lj (Ocena: 5) 22.03.2015 21:07
W takich typu zawodach wszyscy kandydaci powinni przechodzić (oprócz testów sprawnościowych) obowiązkowe badania psychologiczne, testy odporności na stres i zachowania zimnej głowy kiedy trzeba podjąć decyzję w ciężkich i niespodziewanych sytuacjach. Jakimś geniuszem nie jestem ale tyle to chyba każdy powinien rozumieć, że osoba pierwszego kontaktu, często gęsto ratująca zdrowie/życie poszkodowanego powinna być "normalna" i wykwalifikowana.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 11.03.2015 02:17
Nienormalna baba
odpowiedz
ratownik med (Ocena: 1) 10.03.2015 15:49
1 za tytuł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2015 13:39
Kiedy w koncu pojmiecie ze takie cos jak sanitariusz/ sanitariuszka nie istnieje? Ratownik medyczny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2015 13:38
Yebana bladź.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie