Zabiegi upiększające ich oszpeciły! Zobacz, jak usiłują im pomóc eksperci...

Foty PRZED i PO.
Zabiegi upiększające ich oszpeciły! Zobacz, jak usiłują im pomóc eksperci...
21.03.2014

Wyobraź sobie, że operacja powiększenia piersi zamiast uśmiechu na twarzy, wywołuje rozpacz i sprawia, że nie chcesz wychodzić z domu. Jak sobie pomóc, gdy domowe eksperymenty z farbowaniem sprawiły, że włosy wypadają garściami? Co zrobić, jeśli zabieg usuwania tatuażu pozostawia po sobie szkaradną bliznę? Każdego roku miliony kobiet wydają miliardy dolarów na zabiegi upiększające.

Co się dzieje, gdy chirurg plastyczny wykona operację tak, że efekt zabiegu jest zdecydowanie inny, aniżeli zamierzony, a zoperowana część ciała zamiast budzić podziw, wywołuje ogromny dyskomfort? Czy dla ofiar takich przygód jest jakaś nadzieja? Witamy w Salonie ostatniej szansy!

Trzej światowej sławy eksperci mierzą się z beznadziejnymi przypadkami. Niosą pomoc tym, którzy myśleli, że decydują się na w pełni bezpieczny zabieg, a teraz walczą ze skutkami nieudanego eksperymentu. Dzielą się również bezcennymi poradami i wskazówkami, które powinni sobie wziąć do serca wszyscy planujący w najbliższym czasie wizytę w salonie kosmetycznym.

Zobaczcie, kto się do nich zgłosił.

Oto zdjęcia PRZED i PO!

Salon ostatniej szansy

Oczekując oszałamiającego efektu, 43-letnia Alison zdecydowała się na przedłużenie włosów. Zabieg, zamiast pomóc, poważnie osłabił skórę głowy kobiety i zepsuł jej wizję wymarzonej fryzury. Eksperci programu zrobili co w ich mocy, by odbudować kondycję włosów Alison oraz jej pewność siebie.

Salon ostatniej szansy

Zmagający się z przedwczesnym łysieniem 35-letni Alex robił wszystko, by zatrzymać ten proces. Jednak zamiast zadziałać, kosmetyczne eksperymenty tylko pogorszyły sprawę. Teraz nowej fryzury można mu pozazdrościć!

Salon ostatniej szansy

Prowadząca szkołę gotowania 57-letnia Anne postanowiła poeksperymentować z farbowaniem włosów za pomocą domowych sposobów.  Już pierwsza próba zakończyła się katastrofą.

Teraz jej włosy wyglądają o niebo lepiej!

Salon ostatniej szansy

57-letnia emerytowana pielęgniarka Yvonne została całkowicie sama ze swoim problemem. Nieudany zabieg liftingu twarzy, któremu się poddała, okazał się być wielkim rozczarowaniem.

Dzięki pomocy ekspertów z Salonu Ostatniej Szansy kobieta wreszcie może się znowu uśmiechać!

Salon ostatniej szansy

Maciek przeszedł naprawdę nieudaną operację nosa. Zabieg miał wyprostować jego naturalnie haczykowaty nos, jednak efekty są dalekie od zamierzonych. Czy kolejna operacja rozwiąże ten problem?

Salon ostatniej szansy

Po 15 latach życia z błędnym tatuażem, Deborah w końcu postanowiła ukryć żenująca pomyłkę.

Źródło: Salon ostatniej szansy, TLC, wtorki, godz. 21:30.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2014 19:53
ammm ten typek z tym przedwczesnym łyseniem, hahaha nie ogarniam troche, przecież facet może sie ogolić na zero i wygląda to normalnie a nie takie zaczeski jak jakis dziadunio, nie ogarniam xD pzrecież to żenująco wygląda takie marne resztki włosów :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 22:52
oglądałam odcinek z tym Maćkiem. Masakra co oni mu z nosem zrobili, wygladał jak pinokio. dobrze ,że to naprawili
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 21.03.2014 18:34
Napisz komentarz...
odpowiedz
Kinia (Ocena: 5) 21.03.2014 10:22
A mi się podoba! Umarłabym z takimi włosami :D Niech to będzie nauczka, że nie ma co tracić kasy na głupie eksperymenty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2014 09:18
Artykuł na iście żenującym poziomie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo