Lekarz wstrzyknął jej w ciało BETON! Ale przynajmniej był tani...

46-latka chciała być bardziej kobieca. Wyszło, jak wyszło.
Lekarz wstrzyknął jej w ciało BETON! Ale przynajmniej był tani...
16.02.2014

Ta historia jest tragicznym dowodem na to, że zabiegi upiększające zdecydowanie nie są dla wszystkich. Pomijając uzasadnienie takiego kroku, warto mieć także sporo pieniędzy i przynajmniej trochę oleju w głowie... Jeśli masz ochotę coś poprawić, zadbaj o to, by lekarz, który ma ingerować w Twoje ciało, był naprawdę lekarzem. Amerykanka Rajee Narinesingh nie do końca przemyślała swoją decyzję i postawiła przede wszystkim na niską cenę. Nie interesował jej dyplom i doświadczenie specjalisty. Wystarczyła jego obietnica, że wszystko będzie dobrze. I do tego za bardzo małe pieniądze.

W przypadku Rajee sięgnięcie po pomoc chirurga plastycznego wydawało się uzasadnione. Urodziła się jako mężczyzna, więc zależało jej na tym, by po zmianie płci wyglądać jak najbardziej kobieco. Kształtna pupa, duży biust, wydatne policzki i ponętne usta były jej marzeniem od zawsze. Kilka lat temu dopięła swego. To miał być początek nowego, bajkowego życia, a skończyło się prawdziwym dramatem i horrorem. Dopiero po fakcie okazało się, że lekarz odpowiedzialny za jej nowy wizerunek ma więcej wspólnego z budownictwem, niż medycyną...

O co chodzi? Zamiast implantów i wypełniaczy, oszust wstrzyknął w jej ciało ogromne ilości substancji, która po przebadaniu okazała się bardzo podobna do... betonu. To nie pierwszy taki przypadek. W ubiegłym roku media donosiły o „lekarzu” korzystającym z oleju i kleju, którymi wypełniał kobiece pośladki i piersi. 46-letnia Rajee przez dłuższy czas wyglądała jak karykatura człowieka. Na szczęście trafiła wreszcie do profesjonalisty, który postanowił jej pomóc zupełnie za darmo.

Zastrzyki i laseroterapia zmieniły jej twarz nie do poznania. Wciąż nie wygląda może najlepiej, ale i tak jest szczęśliwa. Wcześniej było znacznie gorzej. Kobieta z dnia na dzień nabiera pewności siebie i zapewnia, że już nie ma ochoty się ukrywać. Jest gotowa na miłość. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek jej twarz i ciało będą wyglądały tak, jak sobie wymarzyła, więc nie ma czasu do stracenia. Zobaczcie, do czego może to doprowadzić...

Rajee Narinesingh
Rajee Narinesingh

Zdjęcie z czasów przed zmianą płci.

Rajee Narinesingh

Rajee tuż po zabiegu wstrzyknięcia... betonu.

Rajee Narinesingh
Rajee Narinesingh
Rajee Narinesingh
Rajee Narinesingh

Teraz wygląda trochę lepiej...

Rajee Narinesingh

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęścia w miłości!

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.11.2016 14:23
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2014 19:45
nie da się zmienic płci
odpowiedz
Nata (Ocena: 5) 04.03.2014 20:02
Aha żal jak tak można? :c
odpowiedz
elka (Ocena: 5) 03.03.2014 21:15
Jak to się dzieje, że w dzisiejszym świecie ludzie aż tak nienawidzą swojego ciała, że posuwają się do takich ingerencji w swoje ciało na jakie nie ma żadnej gwarancji, że rzeczywiście zdziałają cuda.
odpowiedz
Ada (Ocena: 5) 28.02.2014 22:21
Facetem .. ludzie jesteście żałośni historia tej kobiety ukazana została na national geographic w programie tabu usa i mimo tragedii jaka ja spotkala nadal stara sie byc szczesliwa !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie