Tak wygląda skóra kobiety po 14 latach opalania w solarium (NIEODWRACALNE ZMIANY!)

Cerę 30-letniej Kelly Hughes prześwietlono specjalnym skanerem UV.
Tak wygląda skóra kobiety po 14 latach opalania w solarium (NIEODWRACALNE ZMIANY!)
Fot. dailymail.co.uk
10.02.2013

Kelly Hughes pierwszy raz z solarium skorzystała w wieku 16 lat. – Do mojej ulubionej siłowni wstawili nowiutkie łóżko do opalania. Nie potrafiłam oprzeć się takiej okazji. Musiałam spróbować – wyznaje kobieta.

I rzeczywiście, kilka minut naświetlania wystarczyło, by skóra Kelly nabrała pięknego brzoskwiniowego odcienia. Zadowolona z efektu dziewczyna opala się regularnie przez kolejne 14 lat. Niestety, szkodliwy nawyk okrutnie odbił się na jej delikatnej cerze...

Kelly Hughes

Fot. dailymail.co.uk

Tak naprawdę skóra trzydziestolatki jest totalnie zniszczona. Druzgocące zmiany w jej cerze uwidocznił specjalny skaner UV. Dopiero teraz widać, że całą twarz kobiety pokrywają wielkie przebarwienia i ma ona mnóstwo przedwczesnych zmarszczek.

Lekarz, którego poproszono o ocenę fotografii zrobionej Kelly stwierdził, że kobieta ma najwyższy stopień uszkodzenia komórek skóry, co może w szybkim czasie doprowadzić do rozwoju nowotworu – czytamy w The Daily Mail.

A wystarczyło tak niewiele, żeby uchronić się przed groźną chorobą...

Kelly Hughes

Fot. dailymail.co.uk

Kelly ma teraz 30 lat i na pierwszy rzut oka nie widać na jej twarzy żadnych drastycznych zmian. Kobieta ma gładką skórę i wygląda bardzo atrakcyjnie.

To jednak tylko pozory!

Komentarze (46)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2016 14:48
Ludzie gdzie ona jest opalona chyba nue widzieliscie dupy opslonej zalosne haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2016 14:46
Dookladie gdzie ona jest opalona hahaha
odpowiedz
zanka (Ocena: 5) 11.08.2013 10:54
a tam... wszystko jest dla ludzi i ze wszystkiego trzeba korzystać z umiarem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2013 22:28
Gdybym już chciała się opalić, to kupiłabym sobie samoopalacz zamiast smażyć się na solarium, ale gustuję w jasnych cerach, więc tego problemu nie mam. Ale gdybym miała iśc na solarium to chyba bym nie wytrzymała mając świadomość, ze właśnie męczę ciało szkoldiwymi promieniami i to jeszcze za pieniądze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2013 12:56
Ja to bym chciała, żeby wynaleźli solarium 'rozjaśniające'...naturalnie mam dość ciemną, oliwkową cerę i jej nienawidzę ; / Próbuję wszystkiego, żeby ją rozjaśnić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo