Gdybyś mógł zadbać o czyjeś zdrowie, kim byłaby ta osoba? Kimś z Twojej rodziny? Znajomym? (KONKURS)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, LUX MED przygotował wyjątkowy konkurs!
Gdybyś mógł zadbać o czyjeś zdrowie, kim byłaby ta osoba? Kimś z Twojej rodziny? Znajomym? (KONKURS)
21.12.2012

Podążając za bożonarodzeniową tradycją, szukamy dla osób bliskich naszemu sercu prezentów. Znalezienie idealnego upominku, jednym sprawia ogrom przyjemności, innym spędza sen z powiek. Każdy bowiem pragnie uszczęśliwić obdarowywaną osobę.

W myśl tej idei LUX MED, wyszedł naprzeciw swoim klientom i zaproponował konkurs z nagrodą główną - rocznym pakietem opieki medycznej, którym zwycięzca może obdarować ważną dla siebie osobę. Dodatkowo, LUX MED przewidział 10 nagród pocieszenia, będących świątecznymi paczkami przydatnych gadżetów.

Bo cóż może być ważniejsze niż dbanie o zdrowie? Zdrowie, które jest nieodzownym elementem, wszelkich podejmowanych działań i relacji z innymi ludźmi.

Na czym bazuje konkurs? Co trzeba zrobić, aby zostać jego laureatem i zdobyć jedną z nagród? Wystarczy napisać list do Świętego Mikołaja i przekonać w nim, dlaczego to właśnie wybrana przez nadawcę osoba, powinna otrzymać roczny pakiet opieki medycznej Grupy LUX MED.

Zima bałwanki

Zwycięzca wybierze jeden z czterech pakietów:

1. Plan Opieki Medycznej Morelka

To znakomita propozycja dla najmłodszych dzieci, bazujący na szybkim dostępie do lekarzy specjalistów wraz z diagnostyką jak również lekarzy pierwszego kontaktu w nagłych wypadkach.

2. Plan Opieki Medycznej Brzoskwinia

Jest to propozycja dla dzieci od ukończenia 3 do ukończenia 18 roku życia. Zapewnia szybki dostęp do lekarzy specjalistów wraz z diagnostyką oraz lekarzy pierwszego kontaktu w nagłych wpadkach.

3. Plan Opieki Medycznej Akacja

Plan przygotowany z myślą o osobach, którym zależy na stałym i szybkim dostępie do lekarzy specjalistów, a wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, realizują we własnym zakresie, np. w publicznej służbie zdrowia. Plan zapewnia rozszerzoną specjalistyczną opiekę medyczną, podstawową diagnostykę i zabiegi laboratoryjne. Skierowany jest do osób dorosłych w wieku od ukończenia 18 do ukończenia 65 roku życia.

4. Plan Opieki Medycznej Sosna

Sprawdzi się dla wszystkich tych, którym zależy na stałym i szybkim dostępie do 16 lekarzy specjalistów, a wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, realizują we własnym zakresie. Skierowany jest do osób w wieku od ukończenia 65 roku życia bez górnej granicy wieku, które chcą mieć możliwość szybkiego dostępu do lekarza blisko domu w ponad 70 placówkach własnych Grupy LUX MED (LUX MED i Medycyna Rodzinna).

Okaż bliskiej Ci osobie troskę w ten wyjątkowy sposób i bądź pewien, że jej zdrowie jest w dobrych rękach ==> PRZEJDŹ DO KONKURSU

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2012 10:36
nagrody średnio ciekawe :) , a tak poza tym wszystko łączycie z tym facebookiem. kiedy zrozumiecie, ze nie kazdy posiada konto na durnym fejsie :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo