Uprawiaj seks na zdrowie

Prawie każda z nas ma swój patent na stres. My wybraliśmy dla was 6 najprzyjemniejszych metod :-)
Uprawiaj seks na zdrowie
23.05.2008

Nie ma nic gorszego na drodze do sukcesu niż objawy paraliżującego stresu - suchość w ustach, drżenie rąk - prawie każdy przez to albo przechodził, albo będzie. Dlatego, aby niwelować te oznaki przeciążenia układu nerwowego, zgromadziliśmy sześć przydatnych sposobów na uspokojenie:

1. Słuchaj muzyki:

Muzyka od dawna wykorzystywana jest w terapii. Spokojne dźwięki, szczególnie muzyki klasycznej, wyciszają i koją skołatane nerwy oraz obniżają ciśnienie krwi. Powstają nawet specjalne płyty służące do muzykoterapii.

2. Tańcz:

Wysiłek fizyczny rozładuje napięcie. Rozluźnisz mięśnie, a cała sytuacja być może nawet cię rozśmieszy. W końcu śmiech to zdrowie.

3. Uprawiaj seks:

To według wielu najlepszy z możliwych sposobów - przyjemny oraz skuteczny. Jedyny mankament polega na tym, że wymaga obecności drugiej osoby.

4. Otaczaj się zielenią:

Ten kolor uspokaja i koi, przez co łagodzi nieprzyjemne napięcie związane ze stresem. Dlatego zamiast rozglądać się nerwowo wokoło, skup wzrok na soczyście zielonych roślinach i… zrelaksuj się.

5. Weź gorącą kąpiel:

Gorąca woda rozluźni napięte mięśnie, więc rozkoszuj się długą kąpielą. Jeśli masz ochotę, to nawet leżąc w wannie pod grubą warstwą piany, otulona aromatycznymi olejkami.

6. Oddychaj:

Wdech i wydech - skupiając się na wentylacji nie tylko dotlenisz komórki nerwowe, ale i odwrócisz swoją uwagę od źródła stresu.

Polecane wideo

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2011 12:38
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2011 21:21
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 17:54
sex najlepszy na stres ale musi byc udany ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2009 01:38
[quote="Gosc"]Po co [email protected] [email protected]ść [email protected]@ [email protected]żkę, wł@czyć [email protected]@[email protected] muzyczkę, wejść do [email protected] [email protected] i [email protected]ć, potem otulić się zielonym ręczniczkiem, @ [email protected] koniec wejść w wygodne ciuchy i [email protected] imprezkę do [email protected] Alutka_xd[/quote] o ja pier.dole. nie mow ze tak na codzien piszesz. :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 14:52
Po co [email protected] [email protected]ść [email protected]@ [email protected]żkę, wł@czyć [email protected]@[email protected] muzyczkę, wejść do [email protected] [email protected] i [email protected]ć, potem otulić się zielonym ręczniczkiem, @ [email protected] koniec wejść w wygodne ciuchy i [email protected] imprezkę do [email protected] Alutka_xd
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie