Golenie okolic intymnych, wymyślne fryzury, kolczyki w łechtaczce - znamy efekty uboczne

Żeby podobać się facetom, jesteśmy skłonne do wielu poświęceń.
Golenie okolic intymnych, wymyślne fryzury, kolczyki w łechtaczce - znamy efekty uboczne
17.11.2012

Seksownie wygolony wzgórek łonowy może i wygląda bardzo estetycznie, jednak, czy tak mocna ingerencja w wygląd okolic intymnych jest w ogóle bezpieczne dla naszego zdrowia?

Amerykańscy lekarze alarmują! Moda na upiększające zabiegi intymne sprawiła, że w szpitalach w zastraszającym tempie rośnie liczba pacjentek z urazami okolic dróg rodnych. Kobiety zgłaszają się do placówki z poważnymi poranieniami i infekcjami pochwy. Nie brakuje również pań, które nagle dostały alergii na farbkę służącą do ożywiania różowego koloru sromu – czytamy w The Daily Mail.

Brazylijskie bikini? Kolczyk w łechtaczce? Intymna fryzurka w kolorach tęczy? Błyszczące naklejki wokół sromu? Współczesne kobiety zrobią wszystko byleby tylko ich „wewnętrzna bogini” prezentowała się pięknie.

ół biedy, gdy poddajemy się zabiegom intymnym w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Gorzej kiedy, chcąc zaoszczędzić, próbujemy same w domu upiększać się tam na dole.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Co może wykryć TEST CIĄŻOWY, gdy zrobi go mężczyzna? (Szokujące odkrycie)

Poznajcie historię pewnego młodego Kanadyjczyka.

50% ludzkości obgryza paznokcie. Wg badań to choroba psychiczna, zawsze w pakiecie z...

Psychiatrzy zauważyli pewną niepokojącą prawidłowość. Dotyczy też Ciebie?

Polecane wideo

Komentarze (49)
Ocena: 5 / 5
lokijn (Ocena: 5) 03.01.2013 14:09
...ogolone piczki podobaja sie tylko pedofilom !
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2012 09:24
Jak można zrobic sobie kolczyk w łechtaczce? Dla kogo, na co i w ogóle? Jaką to może sprawic przyjemność i komu? No bo chyba raczej nie kobiecie. Ja bym sie bała że zachacze nim o ubranie czy coś i mi się tam coś uszkodzi. No a facetowi to chyba tez nie sprawia żadnej przyjemności.Bo co to za przyjemność czuć kawałek metalu pod językiem. Nie rozumiem tego.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2012 09:20
Ja tam zawsze depiluje się do zera bo tak po prostu lubie. czasami zdarzaja mi sie jakieś podrażnienia, ale bardzo żadko i sa zazwyczej niewielkie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2012 21:44
Ja golę wzgórek, wargi i okolice odbytu do zera, mój narzeczony jajka i wzgórek i w okół penisa... ;) nie lubię jak się nie ogoli bo wtedy ma bardzo twarde włosy :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2012 00:46
bzdura ja golę się od długiego czasu i nic nigdy mi nie było :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie