Herbata, która działa jak chemioterapia, a nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Cud?

Pierwsze badania nad ziołowym naparem przyniosły rewelacyjne efekty.
Herbata, która działa jak chemioterapia, a nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Cud?
25.08.2012

Niezwykła herbatka, o której mowa zawiera w sobie ekstrakt z roślinny Fagonia cretica. To właśnie z tym fioletowym kwiatkiem naukowcy wiążą olbrzymie nadzieje jeżeli chodzi o leczenie raka piersi.

Regularne picie ziołowego naparu zatrzymuje wzrost komórek nowotworowych, nie doprowadzając równocześnie do uszkodzenia tych zdrowych – czytamy w The Daily Mail.

Badacze z Uniwersytetu Birmingham twierdzą wręcz, że działanie ekstraktu z Fagonii można porównać do chemioterapii! Z tym wyjątkiem, że ziołowa herbatka nie wywołuje skutków ubocznych takich, jak na przykład wypadanie włosów.

Rewelacyjne działanie specyfiku lekarze muszą jeszcze potwierdzić licznymi eksperymentami. Jako ciekawostkę można dodać, że środek ten już od dawna stosowany jest w wielu azjatyckich krajach.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Wenezuelskie kliniki chirurgiczne jadą po bandzie: Jedna z nich zoperowała ARIELKĘ!

Czy to znaczy, że kierują swoją ofertę do dzieci?

Tajemnicza choroba: Zamiast włosów, rosną jej na ciele PAZNOKCIE! (Wszystko przez leki)

28-latka jest jedynym na świecie człowiekiem, którego dotknęło to schorzenie.

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
eva (Ocena: 5) 01.03.2014 22:49
pisze ktos ,ze podane jest w pierwszej linijce, gdzie mozna kupic herbate z f c.Albo stracilam wzrok,albo napisane jest ukrytym drukiem.Napisane jest,ze jest stosowana w krajach azjatycich i pewnie tam dostepna, ale k.a jest troche - moze wiecej konkretow.Amoze ktos laskawie podal by miejsce w Europie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2012 18:43
Czy mozna taka Herbate kupic w U.S.A ? Jezeli nie, to gdzie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 22:59
Taka herbata to zawsze jakiś krok do przodu w walce z rakiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 16:17
herbatę trzeba sobie samemu zaparzyć, korzystając z liści tej rośliny... nie wiem czego wy oczekiwaliście, herbatki lipton z mieszanki tysiąca ziół?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 15:16
przecież jest naturalny lek na raka amigdalina czyli witamina b12. Zawarta w pestkach moreli, jabłek, truskawek, nerkowcach itp. tylko nikt o tym głośno nie mówi, bo wielkie amerykańskie korporacje farmaceutyczne w ciągu 24 h zbankrutowałyby, bo przecież nikt nie opatentuje drzewek moreli. Poczytajcie trochę o tym na internecie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo