7 największych ofiar operacji plastycznych: Johanna, Michaela, Jocelyn & inne `ślicznoty`

Marzyli o tym, by budzić podziw. Niestety, nie potrafili powiedzieć STOP w odpowiednim momencie.
7 największych ofiar operacji plastycznych: Johanna, Michaela, Jocelyn & inne `ślicznoty`
06.08.2012

Operacje plastyczne - dla jednych nadzieja na atrakcyjny wygląd, dla innych ogromne zagrożenie. Nawet w kręgu znanych i bogatych zabieg upiększający może się przecież nie udać.

Oto kilka osób, które niepotrzebnie zdecydowały się na ingerencję chirurga. Zamiast wzbudzać zachwyt milionów, zmieniły się w potwory w ludzkiej skórze…

Igor i Grichka Bogdanow

Igor i Grichka Bogdanow

Przez wiele lat przystojni, inteligentni i majętni bracia byli seks-symbolami i najbardziej pożądanymi partiami we Francji. Do tego robili karierę w telewizji i występowali w kilku programach z zakresu nauki i science-fiction. Po pewnym czasie zmienili jednak radykalnie swoje zainteresowania i zafascynowali się możliwościami, jakie niesie za sobą chirurgia plastyczna. Zaczęli regularnie eksperymentować ze swoim wyglądem i wszczepiać sobie nałogowo implanty w policzki i brodę. W końcu przemienili się we własne karykatury i stali się żywą antyreklamą operacji plastycznych.

Johanna Tukiainen

Johanna Tukiainen

Johanna Tukiainen była niegdyś atrakcyjną dziewczyną, która wiodła spokojny żywot w rodzinnej Finlandii. Nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. Zwłaszcza takiej, którą sama na siebie sprowadzi.

Dzisiaj ma 33 lata i jest jedną z najbardziej znanych ofiar chirurgii plastycznej.

Michaela Romanini

Michaela Romanini

Kobieta jest włoską osobowością medialną. W odróżnieniu od wcześniejszych przykładów, Michaela stała się sławna właśnie dzięki operacjom. Kiedyś wyglądała całkiem sympatycznie. Dzisiaj przypomina zmasakrowanego transseksualistę.

Maria Geronazzo

Maria Geronazzo

Pochodząca z Węgier kobieta w młodości cieszyła się ogromnym zainteresowaniem płci przeciwnej. Mężczyźni szaleli na jej widok, a wielu z nich porównywało ją do pięknej Moniki Bellucci.

Mimo to Maria uważała, że do ideału jej daleko. Kiedy zaczęła pracować jako aktorka porno, podjęła ostateczną decyzję, że chce się poddać operacji plastycznej i poprawić w sobie to i owo. Chirurdzy wstrzyknęli więc w twarz Marii botoks, a jej piersi i usta wypełnili ogromnymi implantami.

Jocelyn Wildstain

Jocelyn Wildenstein

Historia metamorfozy Jocelyn sięga początku lat siedemdziesiątych, gdy zaniepokojona problemami w związku, chciała za wszelką cenę uszczęśliwić swego męża - milionera. Uznała, że najwspanialszą niespodzianką dla ukochanego, zafascynowanego dzikimi tygrysami, będzie kobieta o twarzy kota i duszy jego małżonki. W tym momencie rozpoczął się wieloletni proces, którego efekty okazały się zgubne…

Jocelyn zaliczyła między innymi wstawienie implantów szczęki, policzków, ust oraz liczne liftingi. Niestety, po pierwszej operacji przerażony mąż jej nie rozpoznał, wkrótce złożył pozew o rozwód i niedługo potem związał się z młodziutką, naturalnie piękną modelką. Mimo to pani Wildstein nadal brnęła w kolejne zabiegi, dążąc to wymarzonego efektu i zostawiając miliony byłego męża na kontach klinik chirurgii plastycznej.

Donatella Versace

Donatella Versace

Jest jedną z najbardziej znanych projektantek mody. Odniosła sukces w showbiznesie, ale prywatnie nieco się pogubiła. Jej znakiem firmowym wcale nie są świetne  kolekcje, ale zdeformowana twarz.

Joan Van Ark

Joan Van Ark

Joan Van Ark to amerykańska aktorka. Ma na swoim koncie ogromną ilość ról w filmach kinowych i serialach. Niestety, zaliczyła równie wiele operacji plastycznych, które sprawiły, że z roku na rok wygląda coraz gorzej.

Zobacz także:

18-latka żywi się wyłącznie frytkami i żółtym serem. Kto jej pozwala na taką dietę?!

Nastolatka nie jest w stanie przełknąć innego jedzenia. Widok warzyw czy owoców wywołuje u niej mdłości.

Dr Google leczy Polaków. Zamiast chodzić na badania, diagnozujemy się na forach w sieci!

Wizytę u prawdziwego specjalisty odkładamy w nieskończoność.

Polecane wideo

Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2013 14:04
no pewnie że tak umiar przede wszystkim inaczej się nie da poza tym też zależy do kogo się pójdzie, ja byłam u dra Osucha na powiększaniu biustu no super mi zrobił piersi. Ale chyba więcej w sobie zmieniać nie będę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2012 12:29
cóż, we wszystkim trzeba znać umiar. w operacjach plastycznych również. no i wiadomo, grunt to dobry specjalista. sama zastanawiam się nad korektą nosa u doktora Osucha, jak na razie "zapoznaję" się z nim przez youtube, bo występuje w wielu programach :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 20:58
haha ciekawe dlaczego nie dali tu jacksona hahahahah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 12:54
Do zestawu pasuje twarz Minge
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 09:42
Michaela Romanini...gorsza wersja Edyty Herbuś :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie