3-letnia Chinka miała na oku guza wielkości piłeczki ping-pongowej! (Drastyczne FOTO)

Lekarze zlitowali się nad dzieckiem, pochodzącym z bardzo ubogiej rodziny i usunęli mu narośl za darmo.
3-letnia Chinka miała na oku guza wielkości piłeczki ping-pongowej! (Drastyczne FOTO)
21.07.2012

Problemy zdrowotne maleńkiej Jia Wanyan zaczęły się w kwietniu tego roku. To właśnie wtedy lekarze zdiagnozowali u niej siatkówczaka złośliwego, czyli najczęstszy wewnątrzgałkowy nowotwór oka u dzieci.

Niestety, rodzice 3-latki są tak ubodzy, że nie było ich stać na leczenie córki. Mogli jedynie biernie patrzeć na to, jak narośl na oku z każdym tygodniem się powiększa. – Chirurgom w końcu zrobiło się żal mojego dziecka i szpital zaproponował, że podejmie się operacji za darmo – opowiada matka dziewczynki. – Jestem im za ten akt łaski naprawdę wdzięczna.

Jia Wanyan

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zniżki na operacje plastyczne: Np. 4 implanty w cenie 3 - dla matek i córek - PRZESADA?!

Czy przez takie oferty naturalny wygląd stanie się niedługo towarem deficytowym?

Absurdalny trend prosto z USA: Operacje odchudzające… palce u stóp (Niestety, to nie żart!)

Amerykanki dosłownie oszalały na punkcie nowego nurtu w chirurgii plastycznej.

Jia Wanyan

Zabieg wycięcia guza trwał łącznie 3 godziny. Podczas operacji lekarze musieli usunąć oko małej Jii, a następnie wstawić jej sztuczne. – Wszystko przebiegło zgodnie z planem – skomentował dr Lei Delin.

Jia Wanyan

Obecnie 3-latka przechodzi chemioterapię, która ma na celu zniszczenie pozostałych komórek rakowych. Życzymy dziewczynce szybkiego powrotu do zdrowia!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2012 00:07
Po pierwsze to nie mozliwe by to dziecko pochodziło z ubogiej rodziny. Tam dzieci rozjezdza sie samochodami nikt nie dba o ich zycie a co dopiero o jakies oko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 12:32
Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane. Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów. Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Ponad 600 tys. ludzi podpisało tą petycję. Pomóż, nie bądź obojętny !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 18:37
'' Lekarze zlitowali się nad dzieckiem, pochodzącym z bardzo ubogiej rodziny i usunęli MU '' Koleżanko niżej, MU napisano, dlatego ze chodzi o dziecko, a nie o to ze jest to dziewczynka. -,-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 13:30
"Trzy letnia CHINKA" "usuneli MU" ? Zdecydujcie sie na jakas plec
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2012 11:18
Popracujcie nad interpunkcją.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo