Zniżki na operacje plastyczne: Np. 4 implanty w cenie 3 - dla matek i córek - PRZESADA?!

Czy przez takie oferty naturalny wygląd stanie się niedługo towarem deficytowym?
Zniżki na operacje plastyczne: Np. 4 implanty w cenie 3 - dla matek i córek - PRZESADA?!
19.07.2012

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z zabiegów chirurgii plastycznej. Zamiast postawić na dietę i sport, biegniemy do kliniki na liposukcję. Masowo poprawiamy sobie również kształt i rozmiar biustu, wygląd nosa, podbródka, czy powiek. Nic zatem dziwnego, że lekarze, zajmujący się medycyną estetyczną, robią wszystko, by przyciągnąć do swoich klinik jak najwięcej klientek. Jakie techniki promocyjne stosują?

W Wielkiej Brytanii, przykładowo, najczęstszym zabiegiem reklamowym jest oferowanie całego pakietu usług w korzystnej cenie. Klientka może zatem umówić się na zabieg ze swoją najlepszą przyjaciółką lub z córką – wtedy otrzymają na przykład cztery implanty w cenie trzech. Może również umówić się na korektę nosa, a odsysanie tłuszczu dostanie gratis.

- Taki sposób reklamowania operacji plastycznych wywołał spore oburzenie, zwrócił również uwagę Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Wniosek był jeden: taki proceder jest coraz bardziej powszechny i bez wątpienia jest on nieetyczny – zauważa serwis koktajl24.pl.

Niestety, prawo nie zabrania klinikom korzystania z chwytów marketingowych, które nakłaniają ludzi do operacji plastycznych. A szkoda, bo przez takie promocje naturalny wygląd stanie się niedługo towarem deficytowym.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Absurdalny trend prosto z USA: Operacje odchudzające… palce u stóp (Niestety, to nie żart!)

Amerykanki dosłownie oszalały na punkcie nowego nurtu w chirurgii plastycznej.

Sasha Kennedy: 26-latka uzależniona od picia wody (Dziennie wlewa w siebie aż 25 litrów!)

Toaletę odwiedza około 40-50 razy dziennie.

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2013 14:23
ciężko powiedzieć, ale jakoś mnie takie rzeczy odstraszają, jednak operacja plastyczna to nie jest wypad po mleko do sklepu, więc trzeba się zastanowić dobrze. Wiem co mówię, bo sama zanim poszłam "pod nóż" długo rozmawiałam z drem Osuchem. na szczęście rozwiał moje wątpliwości i teraz po operacji wiem, że było warto.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.09.2012 12:19
cóż, dziwnie to brzmi - zniżka na operację? w życiu bym nie poszła na coś takiego. w takich sytuacjach raczej nie powinno się patrzeć na cenę tylko na renomę fachowca wykonującego zabieg. samo nazwisko wiele mówi, u nas w Polsce dobrą marką jest dr Osuch z tego co mi wiadomo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 22:59
CHORE I ZALOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SWIAT JEST POJEBA........!!!!! A RACZJE LUDZIE W NIM ZYJACY! A MOZE NIECH WEZMA SIE ZA TATUSIOW I ICH SYNKOW I POWIEKSZAJA IM JAJA...4 W CENIE 3!!!!!!!!!!! SZKODA SLOW
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 01:30
Jeśli inne chcę się psuć bardzo proszę ... to właśnie na NAS czyli NATURALNE dziewczyny mężczyźni będą zwracać uwage .. :)
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 01:17
Promocja niczym w Biedronce na spleśniały chleb ... brak słów .
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo