Sasha Kennedy: 26-latka uzależniona od picia wody (Dziennie wlewa w siebie aż 25 litrów!)

Toaletę odwiedza około 40-50 razy dziennie.
Sasha Kennedy: 26-latka uzależniona od picia wody (Dziennie wlewa w siebie aż 25 litrów!)
Fot. dailymail.co.uk
14.07.2012

2,5 litra płynów – tyle wynosi średnie dzienne zapotrzebowanie człowieka na wodę. Na świecie żyją jednak ludzie, którym taka dawka zupełnie nie wystarcza. Codziennie wypijają 10, 20 litrów wody i ciągle im mało...

Niewiarygodne? A jednak! O tym, że jest to naprawdę możliwe przekonała się 26-letnia Sasha Kennedy. Dziewczyna ma obsesję na punkcie picia wody. Każdego dnia potrafi wlać w siebie nawet 25 litrów płynów!

Dziwny nałóg towarzyszy Brytyjce od najmłodszych lat. Już kiedy Sasha miała 18 miesięcy rodzice stawiali przy jej łóżku dzbanek z wodą. Później, w miarę gdy dziewczyna dorastała, szklane naczynie trzeba było zamienić na pięciolitrowy baniak. W końcu doszło nawet do tego, że przy jej biurku postawiono wielki dystrybutor z napojami.

Sasha Kennedy

Fot. dailymail.co.uk

Sasha nie potrafi żyć bez dużej ilości płynów. – Właściwie to cały czas czuję pragnienie i robię się bardzo nerwowa, gdy nie mogę szybko go zaspokoić. Wstaję nawet w nocy. Budzę się praktycznie co godzinę, żeby zaczerpnąć chociaż łyk wody – wyznaje w wywiadzie dla The Daily Mail.

Z powodu swojego uzależnienia Sasha prawie nie wychodzi z toalety. Dziennie odwiedza łazienkę około 40-50 razy dziennie.

Skąd bierze się ten dziwny nałóg? Niestety, żaden lekarz nie jest w stanie tego wyjaśnić. Dziewczyna odwiedziła już w swoim życiu wielu specjalistów, wykonała tysiące badań. Z medycznego punktu widzenia jest jednak zupełnie zdrowa...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Wydało się! Grupa naukowców zmodyfikowała DNA ludzkich płodów. Powstaną potwory?

Na świat przyszło już 30 dziecięcych hybryd. Jednak to tylko początek!

Jak spać krócej i nie ziewać? Znamy metody, dzięki którym wyśpisz się w dwie godziny!

Specjaliści przekonują, że wyspać można się w... dwie godziny. Jak to możliwe?

Komentarze (48)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 12:28
Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane. Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów. Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów. uniteddogs.com/stopkillingdogs/ Ponad 600 tys. ludzi podpisało tą petycję. Pomóż, nie bądź obojętny !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2012 17:45
już dawno się tak nie uśmiałam , haha najpierw dzbanek z wodą , poźniej 5-litrowy baniak, a na końcu dytrybutor, hahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2012 23:05
Ma cukrzycę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2012 21:38
To jest dowód na to, że picie wody wcale nie odchudza...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2012 14:16
to moze oznaczac guza mozgu....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo