Nadziała się na ołówek: Pisak wbił się w oko dwuletniej dziewczynki - biedactwo!

Milimetry dzieliły dziecko od śmierci. Na szczęście cała historia miała pomyślny finał.
Nadziała się na ołówek: Pisak wbił się w oko dwuletniej dziewczynki - biedactwo!
07.07.2012

Feralnego dnia 2-letnia Wren Bowell przygotowywała rysunek dla swoich rodziców. Kiedy skończyła malować, chwyciła kartkę w obie dłonie i pobiegła pochwalić się mamie swoją pracą. Niestety, w pewnym momencie niefortunnie się potknęła i… nadziała wprost na leżący na podłodze ołówek. Szczęście w nieszczęściu polegało na tym, że pisak wbił się między gałkę oczną a oczodół dziewczynki. W przeciwnym wypadku dziecku groziłaby ślepota.

- Nagle usłyszeliśmy z mężem przeraźliwy płacz – wspomina matka Wren, Michelle. – Kiedy przybiegliśmy do pokoju naszej córki, zobaczyliśmy, że jej oko mocno krwawi. Już złamana kość dziecka byłaby czymś strasznym, ale to? To był istny koszmar – mówi kobieta. Jej mąż dodaje: - Dzięki Bogu, Michelle jest pielęgniarką, więc wiedziała, że pod żadnym pozorem nie należy ruszać ołówka i pozostawić to lekarzom. Natychmiast zawieźliśmy więc naszą córeczkę do szpitala.

Wren Bowell

Zdjęcie rentgenowskie wykazało, że pisak utkwił w głowie dziewczynki na długości 3,8 cm. Dosłownie milimetry dzieliły zatem małą Wren od śmierci. – Chirurdzy operowali moją córkę ponad cztery godziny. Musieli jej otworzyć czaszkę, żeby w całości wydostać ołówek z głowy – relacjonuje matka 2-latki.

Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie. Co prawda dziewczynka najadła się sporo strachu, ale najważniejsze, że jej zdrowiu i życiu już nic nie zagraża.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Czy Polki są suplementomankami?

Leki i suplementy diety kupujemy na tony – w internecie, aptekach, drogeriach. Po które preparaty sięgamy najczęściej i jakie mogą być skutki, jeśli z nimi przesadzimy?

Terri Calvesbert: Przez matkę nie ma nosa, stopy i obu dłoni! (Drastyczne ZDJĘCIA)

Jeden niedopałek papierosa sprawił, że nastolatka ma poparzone 90 proc. ciała.

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2012 20:22
ludzie opanujcie sie to tragedia gdzie mózgi macie co to za chore komentarze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2012 20:18
współczuje naprawdę rodzicom sam jestem ojcem i ubolewam nad tą sytuacją nie mam pojęcia co bym zrobił. trzymam kciuki za waszą córeczkę musicie sie wspierać w tej trudnej chwili.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 21:30
biedactwo :((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2012 18:33
Jak sie nadziala?zero wyobrazni ....w chwili kiedy sie przewrocila nacisnela na lezacy olowek czy pisak i sie wbil ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2012 21:40
"i tak 17 razy" ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie