LUDZKIE MONSTRA: Oto 5 najdziwniejszych wybryków natury i historie ich trudnego życia - oni musieli pokonać swoją inność!

Uwaga! Zdjęcia dla osób o mocnych nerwach.
LUDZKIE MONSTRA: Oto 5 najdziwniejszych wybryków natury i historie ich trudnego życia - oni musieli pokonać swoją inność!
01.07.2012

Deformacja ciała, wynaturzenie, inność – to czynniki, które od zawsze fascynowały ludzkość. W związku z tym faktem serwis Niewiarygodne.pl przygotował budzącą grozę galerię, w której zebrał kilka najbardziej zdeformowanych osób w dziejach.

Choroby tych ludzi wstrząsnęły światem. Wielu z was zapyta pewnie, jak Ci ludzie mogli żyć? Jak sobie dawali radę? Tymczasem oni wcale się nad sobą nie rozczulali. Poznajcie ich historie!

Medusa van Allen

Medusa van Allen: Dziewczyna bez kości

Do dziś nie wiadomo, na co chorowała Medusa van Allen. Tajemnicze schorzenie objawiało się… brakiem kości. Jedynie czaszka dziewczyny rozwijała się prawidłowo. Z względu na swoją przypadłość, Medusa była uzależniona od rodziny. Bliscy musieli ją nosić, myć, a także ubierać.

Grady Stiles

Grady Stiles: Człowiek-homar

Mężczyzna przyszedł na świat z ektrodaktylią, rzadkim schorzeniem kończyn, które objawia się całkowitym lub częściowym brakiem palców u rąk oraz stóp. W przypadku Stilesa deficyt dotyczył palców środkowych, przez co szybko uzyskał przydomek `człowiek-homar`.

Co ciekawe, mężczyzna nie był nieśmiały z powodu swojego wyglądu. Ożenił się, spłodził dzieci, a nawet… zamordował swojego przyszłego zięcia. Awanturniczy charakter Stilesa mocno dał się we znaki jego rodzinie, więc zdesperowana żona oraz syn w końcu wynajęli płatnego zabójcę. Ten za 1500 dolarów wyprawił człowieka-homara na tamten świat.

Fedor Jeftichew

Fedor Jeftichew: Człowiek-wilkołak

Fedor Jeftichew urodził się w 1868 roku w Petersburgu. Mężczyzna od dziecka cierpiał na syndrom wilkołaka, a gęste owłosienie na jego twarzy sprawiało, że budził w ludziach równocześnie strach i fascynację. Ojciec Fedora postanowił to wykorzystać i zatrudnił go do pracy w cyrku.

Robert Wadlow

Robert Wadlow: Człowiek-olbrzym

Wzrost: 272 cm. Waga: 222 kg. Tyle Robert Wadlow mierzył i ważył w wieku 22 lat, kiedy umarł. Gdyby żył dłużej, prawdopodobnie jego ciało, dotknięte gigantyzmem, rosłoby nadal.

Co ciekawe, początkowo nic nie wskazywało na to, że Robert będzie olbrzymem. W dniu narodzin ważył zaledwie 4 kilogramy. Wkrótce jednak zaczął w błyskawicznym tempie rosnąć i tyć. Jako roczne dziecko ważył już 30 kg!

- Za jego przedwczesne odejście nie była odpowiedzialna bezpośrednio jego przypadłość, ale zwykła infekcja, która wywiązała się po otarciu kostki – podsumowuje Niewiarygodne.pl.

Człowiek-gąsienica

Książę Randian: Człowiek-gąsienica

Przyszedł na świat bez rąk i nóg, jednak zamiast popaść w rozpacz – uczynił z tego atut. Występował z powodzeniem w cyrku oraz w filmach, m.in. w horrorze `Dziwolągi`. Zazwyczaj można go było oglądać w charakterystycznym, skrojonym na miarę ubraniu, w którym przypominał… skarpetę.

Książę Randian doczekał się pięciorga dzieci: czterech córek oraz syna.

Michalina Żebrowska

Źródło: Niewiarygodne.pl

Zobacz także:

Ciąża może zabić nastolatkę. Jeśli masz mniej niż 15 lat i spodziewasz się dziecka, możesz mieć ciężki poród...

Wstrząsający raport światowej organizacji Save the Children.

Bliźniaczki syjamskie z Indii rozdzielone. Czy dwie siostrzyczki przeżyją najbliższe dni?

Skomplikowana operacja trwała ponad 12 godzin, uczestniczyło w niej 23. lekarzy.

Komentarze (31)

Ocena: 4.9 / 5
Anonim (Ocena: 2) 21.08.2014 20:02
Określenie "monstra" jest wyjątkowo nie na miejscu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 15:24
Tacy co szydzą wyśmiewają powinni w ryja dostać. Wiele razy się ze mnie śmiano. Wiele razy wytrzymałem, ale keidyś nerwy mi puściły. Ci co się śmieją z deformacji ciała itp itd to jak by sami tak mieli to by się szybko załamali. Pewnie by płakali przez cały czas. Mam często takie dni a nawet dziennie mam od czasu do czasu mysli straszne, lecz nie płaczę! Jest mi bardzo wstyd że tak wyglądam, lecz łzy nie uronię! Ci co się śmieją. Pamiętajcie. Wasze której tak pokolenie albo wy sami możecie jeszcze mieć jakąś straszną deformację w wyniku choroby wypadku itd itp. ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Nigdy nie wiadomo co ciebie spotka smiesnzy ludziku który wyśniewa innych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 15:14
Taki gówniany los ich spotkał :( sam jestem mocno zniekształcony. Wystaje mi gówniana kość. najgorsze jest to że duzo osób o tym wie. Mam spalone. Ćwiczyć znów zacznę. Przybiorę na masie. I tak będę wygladał jak gówno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2012 19:00
tam monstra od razu :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 23:49
ten drugi to chewbacca
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo