Przełom w leczeniu raka skóry? Wynaleziono krem, który w pół godziny likwiduje nowotwór!

Pierwsze badania nad nowym specyfikiem przyniosły rewelacyjne wyniki.
Przełom w leczeniu raka skóry? Wynaleziono krem, który w pół godziny likwiduje nowotwór!
12.01.2012

Niezwykły krem, o którym mowa zawiera w sobie promieniotwórczy izotop ren-188. To właśnie z tym radioaktywnym pierwiastkiem lekarze wiążą olbrzymie nadzieje jeżeli chodzi o leczenie podstawnokomórkowego raka skóry.

W kontakcie z ludzkim ciałem izotop zachowuje się bowiem w niezwykły sposób. W pół godziny zabija wszystkie komórki nowotworowe, pozostawiając skórę wokół nietkniętą.

Rewelacyjne działanie specyfiku potwierdzono badaniami przeprowadzonymi na tysiącu pacjentów rzymskiej kliniki onkologicznej. W 95 procentach przypadków rak zniknął już po pierwszym zabiegu – podaje Sfora.pl.

Podstawnokomórkowy rak skóry to jedna z najczęściej występujących odmian nowotworu skóry. Choroba powstaje na skutek szkodliwego działania promieni ultrafioletowych. Najbardziej narażone są na nią osoby przebywające długo na słońcu oraz wszyscy, którzy korzystają z solarium.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Mimo że dzieli ich różnica 5 lat, SĄ BLIŹNIAKAMI! Jak to możliwe?

Mimo że Reuben i Floren urodzili się w odstępstwie kilku lat, są bliźniętami.

Szok! Naukowcy wyhodowali sztuczną spermę (Plemniki z LABORATORIUM)

Sztuczna sperma to wielka szansa dla wszystkich par, które nie mogą mieć dzieci.

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
klara5 (Ocena: 5) 20.07.2013 19:51
Ja teraz też postanowiłam ograniczyć opalanie się i zaczełam przyjmowac suplement My Sun Complex. Po 2mc suplementacji moja skóra wyglada jak lekko muśnięta słońcem a ja nie musze biegać do solarium albo leżeć na słońcu zeby dobrze wygladac.
odpowiedz
izka (Ocena: 5) 03.06.2013 11:34
Mysle ze najlepszym roziwązaniem bedzie zastosowanie tutaj suplementu Sun Boost Noble Health. Co wazne tutaj kupując Sun Boost wspieramy akcję Opalaj się bezpiecznie, cześć dochodu ze sprzedaży przeznaczona na wspieranie Centrum Onkologii im Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 19:51
na raka - witamina b17, a nie jakies chemiczne leki. Pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 17:33
przeciez lekarze i szpitale splajtowalyby.... wszystko dla kasy robia te zachlanne swinie, nawet smierc pacjenta im w tym nie przeszkodzi
zobacz odpowiedzi (9)
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 17:27
należy dodać, droga redaktorko, że rak podstawnokomórkowy (ca basocellulare) jest nowotworem rosnącym i naciekającym miejscowo skórę, NIE dającym przerzutów i raczej się na niego NIE umiera. lepszą wiadomością byłoby wynalezienie lekarstwa na czerniaka, który JEST nowotworem złośliwym. sposoby leczenia baso i tak już istnieją, więc przełomu ten lek raczej nie wywoła. pozdrawiam studentka m. ;]
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo