Mimo że dzieli ich różnica 5 lat, SĄ BLIŹNIAKAMI! Jak to możliwe?

Mimo że Reuben i Floren urodzili się w odstępstwie kilku lat, są bliźniętami. Nietypowe rodzeństwo jest dziś na ustach całej Wielkiej Brytanii.
Mimo że dzieli ich różnica 5 lat, SĄ BLIŹNIAKAMI! Jak to możliwe?
Fot. Daily Mail
09.01.2012

Wychowanie bliźniaków może być naprawdę trudnym, wymagającym kondycji zajęciem, chyba że… rodzeństwo przychodzi na świat w odstępie 5 lat. Tak właśnie było w przypadku Reubena Blake’a i jego siostry-bliźniaczki, Floren

reuben i floren bake

Fot. Daily Mail

- Wszystko przez metodę in vitro. To właśnie pięć lat temu, kiedy Simon i Jody Blake zapragnęli mieć dzieci, doszło do sztucznego zapłodnienia. Jednak część embrionów została wówczas zamrożona, ponieważ rodzice nie wykluczali, że w przyszłości będą chcieli mieć kolejne dziecko – wyjaśnia Fakt.pl.

reuben i floren bake

Fot. Daily Mail

Jako pierwszy przyszedł na świat 5-letni dziś Reuben. – Urodzenie go było dla mnie prawdziwym cudem – mówi Jody. – Synek odwrócił całe nasze życie do góry nogami, ale macierzyństwo jest dla mnie tak wspaniałym doświadczeniem, że rok temu zdecydowaliśmy się z Simonem na drugie dziecko. W ten sposób 7 tygodni temu urodziła się Floren, siostra bliźniaczka naszego syna – śmieje się Brytyjka. Dodaje również: - Wychowanie dwójki takich szkrabów jednocześnie byłoby z pewnością nie lada wyzwaniem. Dlatego cieszę się, że dzieli ich taka różnica wieku, mimo że są bliźniętami.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Trojaczki ATAKUJĄ! Coraz więcej Europejek zachodzi w ciążę mnogą - na kogo padnie, na tego bęc!

Liczba narodzin trojaczków wzrosła aż o 40 procent!

Jesteśmy EGOISTKAMI? Współczesne dziewczyny nie chcą mieć dzieci ("Bo kariera", "bo pieniądze", "bo facet")

Boimy się ciąży i macierzyństwa.

 

Polecane wideo

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 15:51
wolalabym adoptowac niz dziecko z mrozonki.pozatym kiedys czytalam cos na temat ze dzieci z mrozonek sa mniej odporne na wirusy i choroby.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 20:37
ale mi tez blizniacy dla mnie ten artykuł jest poprostu żałosny ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 01:04
Papilot usuwa komentarze....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 22:40
Bliźnieta haha zwykłe zapłodnienie in vitro, ale mi sensacja, widac że to artyków z "faktu"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 22:34
Haha, jakie głupoty tu piszą! To nie są bliźniaki! To po prostu zwykłe rodzeństwo:) Bliźniaki to dzieci, które powstały przez podział 1 komórki jajowej zapłodnionej przez 1 plemnik, mają one taki sam materiał genetyczny, dzielą jedno łożysko, są do siebie bardzo podobne i mają taką samą płeć! Dzieci, które powstały z dwóch innych zygot i 5 lat później NIE SĄ BLIŹNIAKAMI!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie