Słyszałaś o francuskiej aferze implantowej? Polkom też powiększali biusty silikonem przemysłowym!

Jak wiele naszych rodaczek nosi w sobie "tykającą bombę"?
Słyszałaś o francuskiej aferze implantowej? Polkom też powiększali biusty silikonem przemysłowym!
02.01.2012

O wadliwych silikonowych implantach francuskiej firmy Poly Implant Prothese słyszał już chyba każdy. Media z całej Europy bardzo mocno nagłośniły tę sprawę. Problem jest naprawdę poważny. Trefne endoprotezy piersi wszczepiono bowiem tysiącom kobiet na całym świecie. Niestety, wadliwy produkt nie ominął również naszego kraju.

Według wstępnych danych, francuskie implanty trafiły do około 300 Polek. Na szczęście, jak na razie żadnej z nich nie stało się nic złego. Wszystkie kobiety, które dotyczy ten problem powinny jednak mieć się na baczności.

Jak wykazały szczegółowe ekspertyzy, wspomniane wyżej silikonowe endoprotezy są bardzo podatne na pęknięcia i wycieki żelu. Nie wykluczone również, że mogą one przyczyniać się do powstania nowotworu piersi.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jakie jest ryzyko urodzenia chorego dziecka? (Zespół Downa i rozszczep kręgosłupa występują coraz częściej)

Wszystko przez coraz późniejszy wiek rodzących.

26-letnia Katie Dell jest UCZULONA NA WODĘ. Każdy prysznic to dla niej horror!

Alergia utrudnia jej higienę osobistą, drobna mżawka zmusza do pozostania w domu, własne łzy sprawiają ból.

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 15:15
bezczelny zwyrodnialec, żerujący na na innych jak hiena...planuję iść z tym do sądu, jednak chciałabym zebrać większą liczbę pokrzywdzonych, najlepiej z mojego regionu, jestem z Olsztyna. Prosiłabym o kontakt na gg 40351638 bo tak chyba będzie najwygodniej się komunikować.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 21:29
No to zostaje tylko tym madrym paniom pogratulowac inteligencji i szacunku dla siebie...bo jednak uwazam ze robienie sobie ryzykownych i BAAAAAARDZO kosztownych operacji tylko po to by upodobac sie samcom , jest oznaka uleglosci i braku pewnosci siebie.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 19:17
to ma być artykuł? nie zachowuje podstawowych zasad tworzenia tego typu tekstów....Ludzie ogarnijcie się ten artykuł nie zawiera dobrych informacji bardziej mi to pasuje na wzmiankę a nawet nie wiem czy wzmianka nie zawiera więcej informacji niż to. I prosiłabym by tym razem nie usunięto komentarza rozumiem że krytyka boli ale bez przesady
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 17:50
jak ktoś chce sobie powiększać piersi obojętnie z jakiego powodu to niech se je powiększa, to jego piersi i jego sprawa co robi a nie wasza więc nie czepiajcie się aż tak. jeśli coś źle pojdzie to on będzie musiał ponieść konsekwencje z tego i to on będzie miał kłopoty a nie wy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2012 14:00
wogóle mi ich nie żal, dobrze im tak
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo