Kolejny atak PTASIEJ GRYPY! Na razie padają tylko ptaki, ale może być groźnie!

Są już pierwsze ofiary w Hong Kongu. Czy groźny szczep dotrze do Polski?
Kolejny atak PTASIEJ GRYPY! Na razie padają tylko ptaki, ale może być groźnie!
27.12.2011

Ptasia grypa, o której głośno w ostatnich latach, zbiera kolejne żniwo. Tym razem groźny wirus uaktywnił się w Hong Kongu. Niebezpiecznym szczepem zarażonych jest już ponad 17 tys. kurczaków – informuje Sfora.pl.

Co najgorsze jednak, objawy groźnej choroby stwierdzono również u około 20 uczniów z jednej szkoły. W obawie przed epidemią, zamkniętych zostało także wiele innych placówek oświatowych. Coraz więcej osób nosi chirurgiczne maski mające chronić przed zachorowaniem.

W mieście zapanował straszliwy chaos. Mieszkańcy Hong Kongu boją się wychodzić z domu. Epidemiolodzy twierdzą jednak, że na razie nie ma powodów do paniki. Zalecają tylko, aby na wszelki wypadek unikać dużych skupisk ludzkich oraz nie jeść mięsa pochodzącego z niewiadomych źródeł.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

26-letnia Katie Dell jest UCZULONA NA WODĘ. Każdy prysznic to dla niej horror!

Alergia utrudnia jej higienę osobistą, drobna mżawka zmusza do pozostania w domu, własne łzy sprawiają ból.

Śmierć na fotelu dentystycznym: 17-latka zmarła podczas usuwania zębów mądrości

Rodzice Jenny nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 23:51
a ja właśnie dowiedziałam się, ze jestem w ciąży, boję się teraz wszystkich chorób, mam już jakąś paranoję :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 06:58
błagam, dość mam czytania o idiotycznych grypach, sianie paniki na siłę! codziennie mnóstwo ludzi zaraża się grypą, niektórzy umierają - to normalne, a tu jakaś nowa grypa znowu, oh aż 1 (!!!) osoba zmarła, no straszne... to już jest tak żałosne, że aż śmieszne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2011 02:34
Ta, sraty taty . Te wszystkie grypy to jakiś wymysł i kpina, a nawet bezczelność. Koncerny farmaceutyczne dalej mysla,ze posieja panike a ludzie beda kupowac szczepionke, ktorego skladu koncerny podac nie chca! skandal. Byly szalone krowy, swinska grypa, ptasia grypa, kanadyjska i filipnska a ja kurde dalej zyje i sie nie szczepilam. nie dam sie wydoic! wkurzaja mnie te info o grypach, ktore nie istnieja!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie