26-letnia Katie Dell jest UCZULONA NA WODĘ. Każdy prysznic to dla niej horror!

Alergia utrudnia jej higienę osobistą, drobna mżawka zmusza do pozostania w domu, własne łzy sprawiają ból.
26-letnia Katie Dell jest UCZULONA NA WODĘ. Każdy prysznic to dla niej horror!
22.12.2011

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Katie Dell cierpi na bardzo rzadkie schorzenie. Kobieta ma alergię na wodę. Każdy kontakt z cieczą wywołuje u niej straszliwy ból oraz swędzącą wysypkę.

Początkowo lekarzom bardzo trudno było zdiagnozować chorobę. Specjaliści podejrzewali, że kobiecie szkodzą po prostu detergenty. Później okazało się jednak, że przyczyną wszystkich dolegliwości jest... zwykła woda.

Życie Katie to prawdziwy koszmar. Straszliwa alergia utrudnia jej higienę osobistą. Każdy prysznic, nie mówiąc już o kąpieli, staje się horrorem. Po wizycie w łazience kobieta bardzo długo dochodzi do siebie. Nie mogę nigdzie wychodzić przez około dwie godziny po kąpieli - to jest zbyt bolesne – zwierza się w wywiadzie dla dziennika Daily Mail.

Okropna dolegliwość sprawia również, że 26-latka jest kompletnie uzależniona od sytuacji pogodowej. Nawet drobna mżawka zmusza ją do pozostania w domu. Z powodu swojej niecodziennej alergii kobieta musi rezygnować z wielu czynności. Ostatnio na przykład zwolniła się z pracy. Nie mogła dłużej być nauczycielką tańca, gdyż pot straszliwie podrażniał jej skórę.

Katie nie może pozwolić sobie nawet na chwilę słabości. Płacz sprawia jej ból. Każde większe wzruszenie kończy się okropną wysypką na twarzy. Kobieta na siłę powstrzymuje się od łez. Zdaje sobie bowiem sprawę, że mogą one nawet ją zabić.

26-latka nie zamierza jednak tak łatwo się poddać. Wciąż ma nadzieję, że naukowcy znajdą kiedyś lekarstwo na jej przypadłość.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Śmierć na fotelu dentystycznym: 17-latka zmarła podczas usuwania zębów mądrości

Rodzice Jenny nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

31-letnia anorektyczka zagłodziła się na śmierć. Zmarła, ważąc tylko 29 kilogramów!

Lekarze określali jej przypadek jako beznadziejny.

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
Darek (Ocena: 5) 24.06.2015 21:00
Niestety ale uczulenie na wodę jest prawdziwe. Ja również mam tą alergię na wodę nie tak drastyczna że nie mogę wychodzić gdy pada. Gdy biorę prysznic lub się mocniej spoce pojawia się mocno swedzaca wysypka . Po osuszeniu skóry wysypka i swędzenie znika. Tak mam od kiedy pamiętam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2015 09:47
To straszne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 18:51
Mój brat jest jedną z niewielu osób ciepiących na to schorzenie.. Ma 5 lat i w zasadzie niedawno to odkryliśmy. Choroba jest straszna, każdy kontakt kończy się nieprzyjemnie, występują ogromne bąble ropne i opuchlizna.. Jesteśmy załamani.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 12:38
STRASZNE !!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 18:50
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo