Z małego pieprzyka wyrosła mu na twarzy (w ciągu zaledwie kilku lat) ogromna narośl!

Mężczyzna czeka na operację.
Z małego pieprzyka wyrosła mu na twarzy (w ciągu zaledwie kilku lat) ogromna narośl!
14.12.2011

Zhang Yanbei, 28-latek pochodzący z Chin, urodził się z niewielkim przebarwieniem w okolicy oka. Rodzice mężczyzny zbagatelizowali wówczas sprawę, nie podejrzewając zupełnie, że pieprzyk jest zalążkiem poważnej choroby. Nerwiakowłókniakowatość – bo o tym schorzeniu mowa – w ciągu kilku lat zmieniła oblicze Chińczyka nie do poznania.

- Mały pieprzyk rozrósł się do wielkiej plamy, która nabrała masy i wyglądała jakby spływała mu z głowy – relacjonuje Fakt.pl. Serwis apeluje również: - Niech to będzie przestrogą dla wszystkich rodziców małych dzieci. Są bowiem tacy, którzy lekceważą symptomy mogące świadczyć o tym, że na skórze ich dziecka rozwija się jakaś choroba.

Przypadkiem Zhanga zainteresowali się już chińscy lekarze. Jeden z nich obiecał nawet, że podejmie się operacji wycięcia narośli. Oszpecony 28-latek czeka obecnie na zabieg.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Oto operacja jak z "Chirurgów"!

W miejsce odciętego kciuka przyszyto mu palec od stopy.

Rano nie możesz się zwlec z łóżka? Możliwe, że masz gen ABCC9 (O co chodzi?)

Gen ma aż 20% Europejczyków.

 

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2012 12:24
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2011 08:36
Ludzie zamieszczono tu zdjecie z Fakt-u ktos kto choc troche ma pojecie, wie ze tak wielkie zmiany ( w postaci chorobowej Neurofibromatosis ) ja u tego pana nie powstaja z malego pieprzyka, jest to zwyczajnie NIEMOZLIWE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 18:45
No tak, ale po co iść od razu do lekarza jak coś niepokojącego zaczyna się dziać? Lepiej poczekać niech zrobi się sensacja i może od gazet dostanę trochę kasy ;/ Szkoda mi tego człowieka bo przez niedopatrzenie jego rodziców on teraz cierpi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.12.2011 17:21
takie rzeczy to tylko w Chinach :/ Ciekawe czemu hmm....???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 19:36
OMG.! co za mutant :D szkoda...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo