Lekarze odcięli mu połowę głowy! Nie ma części mózgu i żyje (NIE DO WIARY)

Dziecko zachorowało na bardzo rzadką odmianę zapalenia mózgu.
Lekarze odcięli mu połowę głowy! Nie ma części mózgu i żyje (NIE DO WIARY)
26.11.2011

Przypadek 11-letniego Hou Guozhu, mieszkańca chińskiej prowincji Shandong to świetny przykład na to, że życie bez połowy mózgu jest możliwe. I chociaż takie przypadki wciąż budzą zdziwienie i niedowierzanie, to jednak warto uświadomić sobie, że z taką przypadłością można normalnie funkcjonować.

 

Hou Guozhu

Dzisiaj mały Hou czuje się już znacznie lepiej. Wszczepiono mu specjalną tytanową płytkę, która ma zastąpić brakującą część czaszki. Lekarze są bardzo dobrej myśli. Mają nadzieję, że dziecko będzie w przyszłości rozwijało się normalnie.

Hou Guozhu
Hou Guozhu

Po szczegółowych badaniach, okazało się, że jedyną szansą na powrót chłopca do normalności będzie usunięcie całej prawej półkuli mózgu oraz połowy czaszki.

Szereg skomplikowanych operacji kosztował majątek. W pewnym momencie rodzicom chłopca zabrakło pieniędzy na dalsze leczenie. Na szczęście, kiedy nagłośniono cała sprawę w mediach, dzięki pomocy darczyńców, udało się uzbierać brakujące środki.

Hou Guozhu

Mały Hou cierpiał na bardzo rzadką odmianę zapalenia mózgu. Choroba rozwinęła się, gdy dziecko ukończyło 3 lata. Wcześniej nic nie wskazywało na to, że chłopiec będzie miał tak poważne problemy ze zdrowiem. Groźne schorzenie ujawniało się stopniowo. Najpierw dziecko zaczęło odczuwać dziwne skurcze po lewej stronie ciała, z czasem pojawiły się napady epilepsji.

Polecane wideo

Komentarze (17)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 23:49
i patrzcie jak mu się pięknie uformowała głowa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2011 10:36
Aż trudno uwierzyć !!! Szok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 23:08
gdzie takich ludzi hodują ,- bo na pewno nie wychowuja! takich ktorzy sa tacy glupi zeby pisac takie komentarze..jak mozna smiac sie z cudzego nieszczescia ? ABY CIEBIE TO NIE SPOTKALO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 21:33
ktos napisal ze nie mozna tak funkcjonować, to sie zdziwisz!!!!!!!!!!!!!!! identyczny przypadek ma ojciec mojej koleżanki i żyje i wiesz co? ma sie bardzo dobrze!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 20:45
racja , włosy w pare dni nie rosną z bbiegiem czasu głowa mu sie uformowała ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie