Szalona i nieodpowiedzialna! Powiększyła pośladki cementem, olejem i klejem

Nawet J.Lo złapałaby się za głowę!
Szalona i nieodpowiedzialna! Powiększyła pośladki cementem, olejem i klejem
27.11.2011

Medycyna estetyczna stara się iść z duchem czasu i odpowiadać na coraz dziwniejsze zachcianki płci pięknej. Lifting twarzy czy powiększenie piersi to zabiegi kosmetyczne, które obecnie już nikogo nie dziwią. Jeśli kobieta chce mieć pośladki jak Jennifer Lopez czy Kim Kardashian, zawsze może u chirurga odessać tłuszcz z brzucha lub ud i przenieść go w bardziej pożądane miejsce. Nic w tym złego, pod warunkiem, że zainteresowana nie zgłosi się do domorosłego "lekarza".

A tacy niestety wciąż się zdarzają. Policja w amerykańskim Miami zatrzymała transseksualistkę, która na własną rękę wykonywała wspomniany zabieg powiększania pośladków. Problem w tym, że nie miała ku temu żadnych predyspozycji - ani wykształcenia, ani zdrowego rozsądku. Sama zresztą jest chodzącą wizytówką swoich umiejętności.

30-letnia Oneal Morris jest oskarżona o okaleczenie innej kobiety, która zawierzyła jej swoją pupę. Miała być większa i jędrniejsza, ale najprawdopodobniej efekt przerósł oczekiwania klientki. I nic w tym dziwnego, bo w jej pośladki wstrzyknięto ciekawą miksturę, w skłądzie której znalazły się m.in. cement, wypełniacz do dziurawych opon, olej mineralny czy… klej!

Oneal Morris

Prawdopodobnie nie jest to jedyna ofiara tej "specjalistki". Policja liczy na to, że inni poszkodowani zgłoszą swoje szkody, aby Oneal mogła odpowiedzieć za swoją bezmyślność. Równocześnie podkreślają, że osoby, które poddały się zabiegowi, same nie złamały prawa.

Na widok czegoś takiego nawet J.Lo złapałaby się za głowę...

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Shopping w Europie: W których miastach najlepiej (i najwygodniej) robić zakupy?

Info dla wszystkich zakupoholiczek.

Kąpiel raz w tygodniu, niespuszczanie wody - oto triki Polaków na obniżenie rachunków!

Nasi rodacy przestają się myć.

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2015 18:44
Wspòłczuję...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 23:37
I don't want to live on this planet anymore...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 20:35
trzebba byc naprawde poje***nym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2011 22:56
skoro to jest cement to musi być bardzo twarde ciekawe jak ona siedzi, wogóle to murzynki/mulatki mają obsesje na punkcie wielkiego tyłka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 16:37
Weź tu ją klepnij w tyłek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo