Tabsy ANTY wpływają nie tylko na Twoje zdrowie! Faceta mogą uśmiercić SERIO

Kto by pomyślał?!
Tabsy ANTY wpływają nie tylko na Twoje zdrowie! Faceta mogą uśmiercić SERIO
17.11.2011

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych nie ogranicza się jedynie do zapobiegania niechcianej ciąży. Preparaty te wywołują różne skutki uboczne. Hormony mogą powodować zaburzenia krążenia, zawroty głowy, nieregularne miesiączki, a nawet depresję. Co ciekawe jednak, antykoncepcja hormonalna wpływa negatywnie nie tylko na organizm kobiety, lecz także na jej partnera seksualnego.

Do takich wniosków doszli lekarze z Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem - podaje Sfora.pl. Naukowcy twierdzą, że u mężczyzn, którzy współżyją z kobietą zażywającą hormony, wzrasta ryzyko wystąpienia raka prostaty.

A wszystko przez estrogen znajdujący się w pigułkach antykoncepcyjnych. Hormon ten wnika do organizmu mężczyzny podczas wymiany płynów ustrojowych w trakcie stosunku. Gromadząc się we wszystkich tkankach, prowadzi do rozwoju wielu groźnych chorób. Najpoważniejszą z nich jest właśnie rak prostaty. Na schorzenie to zapada rocznie coraz więcej panów!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Polskie powietrze wywołuje RAKA - oddychanie nas zabija (Paradoks?)

Poziom substancji rakotwórczych w największych miastach przeraża!

Rak szyjki macicy jest coraz powszechniejszy nawet wśród nastolatek

Wszystko przez rozwiązłość seksualną młodych dziewczyn.

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 11:05
Ale ten artykuł mówi tylko prawdę. Mało wiecie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 18:28
Nie rozumiem czemu osoby, które zamieszczają artykuły na papilocie zakładają, że ich target to kobiety które mają baardzo niskie IQ i są wręcz kretynkami. w końcu patrząc na niektóre tytuły i wiekszość artykułów można tak stwierdzić...niestety papilot naprawdę zszedł na psy....ja nie oczekuje bardzo ambitnych artykułów, bo takie moge sobie znaleźć na innych stronach, ale bez przesady......
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 12:09
brałam tabletki i teraz mam problem z zajściem w ciążę, (dwie moje koleżanki także). To nie są bzdury!!! Zobaczycie jak będzie z wami.... liczy się kasa, lekarze i przemysł farmaceutyczny zarabiają mnóstwo na Tabsach i nigdy nie powiedzą wam prawdy o skutkach ubocznych - bo po co skoro zarabiają na nie świadomych kobietach, które łykają wszystko.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 09:42
tak wierzcie artykułom z Sfora.pl.... ta strona jest tak samo lipna jak ten news... oni już chyba z 30 razy ogłaszali koniec świata, straszliwą epidemie no i że znają prawde na temat różnych katastrof.... wieści wyciągnięte z palca!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2011 20:02
TROCHE PRZESADA Z TYM TYTUŁEM "TABSY" I "SERIO" ZOSTAWMY W SŁOWNIKACH GIMNAZJALISTOW, TYLKO W ICH USTACH NIE BRZMI TO SMIESZNIE. xoxo licealistka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie