Chcesz powiększyć i ujędrnić piersi? – weź udział w bezpłatnym spotkaniu z chirurgami plastycznymi

W niedzielę 9 października w Szpitalu Grupy LUX MED będzie można wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami chirurgii plastycznej.
Chcesz powiększyć i ujędrnić piersi? – weź udział w bezpłatnym spotkaniu z chirurgami plastycznymi
27.09.2011

Wiele kobiet przynajmniej raz w życiu pomyślało o operacji plastycznej swojego biustu. Tylko niewielka część decyduje się jednak poddać chirurgii korekcyjnej, często z powodu lęku, jaki towarzyszy operacji. Spotkania z profesjonalistą są doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza teraz, kiedy można je odbyć za darmo.

W niedzielę 9 października w Szpitalu Grupy LUX MED będzie można wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami chirurgii plastycznej. Tego dnia osoby zainteresowane tematyką korekcji piersi będą mogły zasięgnąć wiedzy specjalisty także podczas wykładu. 

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 696 371 220, liczba miejsc ograniczona. Wykład i konsultacje odbywać się będą od godziny 10:00 do 13.00 w Szpitalu Grupy LUX MED przy ul. Puławskiej 455 na warszawskim Ursynowie.

Piersi są postrzegane jako jeden z największych atrybutów kobiecości. Jednak nie każda kobieta jest zadowolona z wyglądu swoich piersi. Zdarza się, że są one różnej wielkości lub za małe w stosunku do proporcji całej sylwetki. Niekiedy ich kształt zmienia się po urodzeniu dzieci. Dla wielu kobiet życiową tragedią jest konieczność poddania się mastektomii - usunięcia piersi z powodu choroby.

Brak akceptacji swojego ciała przez kobietę jest poważnym problemem. Obniża poczucie własnej wartości i przenosi się na funkcjonowanie kobiety w rodzinie i najbliższym otoczeniu. Dlatego chęć wykonania korekty wyglądu piersi lub dokonania rekonstrukcji nie jest tylko kaprysem. To sposób na uleczenie ciała i ducha. To szansa na odzyskanie szczęścia i poczucia własnej kobiecości. Dla firmy Mentor – największego na świecie producenta implantów silikonowych  piersi, przywrócenie komfortu i wiary we własne siły to misja.

Uwaga! Dla wszystkich uczestniczek wykładu i konsultacji korzystne rabaty przy decyzji o zabiegu powiększania piersi w Szpitalu Grupy LUX MED20% zniżki na implanty piersiowe firmy Mentor. Możesz zyskać nawet do 2000 zł!

Więcej informacji na www.piersi.info.pl

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2012 11:41
A ja uważam, że operacja to ostateczność. Ja polecam zacząć od suplementu jakim jest holenderski bust up z bust-up.com.pl i wtedy podejmować dalsze decyzje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2011 01:34
ZAL MI WAS DZIEWCZYNKI ....ZAMIAST ZAAKCEPTOWAC SIEBIE TO WY CHCECIE SIE Z\AMIENIC W TAKEI PLASTIKWE LALKI JAK TE ZE STANOW A NA STROSC ZAMIENICIE SIE W ZOMBI I WSZYSTKO ZACZ\NIE SIE WAM SYPAC POMIJAJAC ZE BEDZIECIE WYGLADALY DUZZZZZZZO STARZEJ NIZ W RZECZYWISTOSCI BEDZIECIE!!!!!!!! SMUTNE A CHIRURDZY PLASTYCZNI TYLKO ZACIERAJA RACZKI I ROBIA NA GLUPICH BABACH FORTUNE!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2011 01:30
PAPOLOT ROI SIE ZALOSNY OJ TEN LUX MED MUSI WAM DOBRZE PLACIC...TERAZ TAKIMI PORADAMI SLUZYCIE INTERNAUTKA!! ZALOSNE!!!!!!!!1 JA MYSLALAM E TO BEDZIE ARTYKUL O TYM JAK DOBRAC ODPOWIEDNIA BIELI\NE ITD A WY WYSKAKUJECIE Z CHIRURGIA PLASTYCZNA!!!!!!!!!!!!!!!! CZ\YLI JEDNAK PAPILOT JEST ZA INGERENCJA SKALPELA ..NO COZ CZEGO SIE NIE ROBI ZA POENIADZE!!!!!!!!! ZENADA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2011 20:48
ja też jade 30 na konsultacje. Kto jeszcze jedzie?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2011 22:50
W SPRAWIE NOSA- czy ma ktoś jeszcze konsultacje 30 września?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie