Magiczna moc uśmiechu: Dlaczego warto mieć śnieżnobiałe zęby?

Śnieżnobiały uśmiech to najbardziej stylowy dodatek jaki możesz sobie tylko wyobrazić. Białe zęby są na topie zawsze, tak samo jak wysokie obcasy, mała czarna czy dobrze skrojona para dżinsów!
Magiczna moc uśmiechu: Dlaczego warto mieć śnieżnobiałe zęby?
11.05.2011

Zawsze marzyłeś o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu? Z wiekiem Twoje zęby stały się pożółkłe? A może masz problem z przebarwieniami spowodowanymi piciem kawy, herbaty lub coca-coli? Bez względu na to, co Tobą kieruje, wiedz, że nie jesteś sama.

Tak jak ludzie różnią się od siebie kolorem skóry czy włosów, różnią się również odcieniem zębów. Niektórzy z natury mają odrobinę żółte zęby, u innych zęby żółkną z wiekiem.

Przebarwienia na powierzchni i wewnątrz zębów mogą być również wynikiem:

- naturalnego procesu starzenia

- palenia lub żucia tytoniu, picia kawy, herbaty, coca-coli lub czerwonego wina, spożywania barwiących pokarmów, takich jak wiśnie czy jagody

- nagromadzenia kamienia i płytki nazębnej

- przyjmowania zbyt dużej ilości fluoru (więcej niż 2 części fluoru na 1 milion części wody) podczas procesu formowania zębów, co może prowadzić do pojawienia się plamek- leczenia antybiotykiem tetracykliną

- urazu zębów, który może powodować brązową, szarą lub czarną barwę

Dlaczego warto zadbać o śnieżnobiały uśmiech?

1. Podniesiesz swoją samoocenę i będziesz bardziej pewna swojej atrakcyjności.

2. Zaczniesz częściej się uśmiechać.

3. Olśnisz wszystkich podczas ślubu, rozmowy kwalifikacyjnej albo randki.

4. Będziesz zawsze robić DOBRE pierwsze wrażenie.

5. Odmłodzisz się!

Bez względu na to, z jakiego powodu decydujesz się na wybielanie zębów, pamiętaj, że widoczne efekty nie pojawią się same! Warto najpierw skonsultować się z dentystą, który doradzi Ci najlepszą metodę wybielania. Więcej o sposobach na białe zęby przeczytasz tutaj.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 13:33
Jak ostatnio byłam na przeglądzie w jednym z lepszych krakowskich gabinetów Alfa dental na Zwierzynieckiej to dowiedziałam się, że samodzielne wybielanie zębów nie jest dobrym rozwiązaniem. Często takie specyfiki tylko pozornie wybielają zęby, a tak naprawdę uszkadzają płytkę. Jak wybielać to lepiej w gabinecie pod okiem specjalisty.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2011 21:56
znam swietna stronke, na ktorej rozdaja darmowe gadzety dla każdego! piszcie po wiecej szczegolow na dudik12/malpa/wp.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 12:38
wybielanie takie fajne nie jest.... to lepiej zrezygnuj z kawy herbaty i coli i myj zeby specjalna pasta wybielanie niszczy szkliwo zeba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 23:26
A ja mam ładne proste zęby ale niestety żółte z natury i w dodatku bardzo wrażliwe. W tym wypadku wybielanie uwrażliwiłoby je jeszcze bardziej i spowodowało kolosalny ból. Białe zęby to moje marzenie. I co tu robić? Jest jakiś sposób na wybielenie wrażliwych zębów?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 14:47
ja mam biale z natury
odpowiedz

Polecane dla Ciebie