Znana ginekolożka zdradza, z czym boryka się większość jej pacjentek

To dyskomfort, którego można uniknąć.
Znana ginekolożka zdradza, z czym boryka się większość jej pacjentek
Fot. pexels
28.11.2023

Popularna ginekolożka znana na TikToku jako Danielle dokłada wszelkich starań, aby temat kobiecego zdrowia przestał być w końcu traktowany jak tabu. Jest aktywna w mediach społecznościowych i bardzo chętnie wciela się w rolę edukatorki. Porusza tematy, o których wiele kobiet wstydzi się mówić. Opowiada między innymi o menstruacji, płodności, aborcji, czy wielu trudnościach związanych z porodem i połogiem. Doradza też, w jaki sposób najlepiej przygotować się do wizyty u ginekologa. 

Zobacz także: Nowe dane o aborcji w Polsce. Od wyroku TK co najmniej 7 kobiet w ciąży zmarło w szpitalach

95% pacjentek robi to tuż przed wizytą u ginekologa

Ostatnio ginekolożka postanowiła odpowiedzieć na pytanie, które od dawna nurtowało pewną internautkę. Zastanawiała się, czy ktoś jeszcze oprócz niej boryka się z nieestetycznie wałkującym, czy też kulkującym się po wytarciu papierem toaletowym. Danielle postanowiła wówczas przywołać swoje wspomnienia z gabinetu.

- Chcesz poznać pewien sekret? Powiedziałabym, że około 95 procent kobiet, kiedy wybierają się na wizytę u ginekologa - najprawdopodobniej z powodu stresu - pyta o możliwość skorzystania z łazienki. Zgadnij, jak to się kończy, kiedy przystępują do badania.

Lekarka podkreśliła, że zupełnie nie przeszkadza to w przeprowadzaniu badania. Nie ma również najmniejszego wpływu na jego wynik. Owa kwestia dotyczy jedynie samego komfortu psychicznego pacjentek. Pod postem Danielle zawrzało. Niemało kobiet stwierdziło, że zagwozdka internautki jest irracjonalna i błaha. Wiele z nich miało jednak podobne odczucia co ona. Siadając na fotelu ginekologicznym, zawsze zastanawiały się, czy nie wyjdą na zaniedbane przez nieestetycznie kulkujący się papier. Warto wiedzieć, że to dyskomfort, którego można uniknąć. Wystarczy mieć przy sobie mokre chusteczki. 

Źródło: TikTok

Zobacz także: Podwójne szczęście. Co może mieć wpływ na wystąpienie ciąży bliźniaczej?

Polecane wideo

Kasia Smutniak znów dyktuje trendy. Jej looki ciągle kopiują najmodniejsze Włoszki
Kasia Smutniak znów dyktuje trendy. Jej looki ciągle kopiują najmodniejsze Włoszki - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Luiza (Ocena: 5) 19.12.2023 16:26
Wyznaczanie dni płodnych za pomocą testera owulacyjnego Afrodyta pomaga w zaplanowaniu potomstwa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2023 15:56
Znana ginekolożka zdradza, z czym boryka się większość jej pacjentek - Martwią się tym że nie trafiły do prawdziwego lekarza a do internetowego wynalazku
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.11.2023 10:13
Wstrętne.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie