Jazda na rowerze powoduje utratę dziewictwa – w to wierzą kobiety!

Wydawałoby się, że w XXI wieku, w dobie Internetu i telewizji, każda z nas powinna posiadać elementarną wiedzę na temat swojego ciała… Nic bardziej błędnego!
Jazda na rowerze powoduje utratę dziewictwa –  w to wierzą kobiety!
03.03.2010

Wydawałoby się,  że w XXI wieku, w dobie Internetu i telewizji, każda z nas powinna posiadać elementarną wiedzę na temat swojego ciała. Niestety, jak wynika z raportu firmy Cimberly-Clark , która przeprowadziła badania na grupie ponad 1,8 tysiąca pochodzących z Malezji, Singapuru, Indonezji oraz Filipin kobiet w wieku od 16 do 24 lat, stan edukacji seksualnej w niektórych regionach świata woła o pomstę do nieba.   

Młode Malezyjki na przykład nadal wierzą w przekazywane z pokolenia na pokolenie zabobony dotyczące pierwszego razu czy rozmiaru biustu. Jak donosi serwis Sfora.pl za portalem Oneindia.in, większość z nich sądzi, że masaż piersi zwiększy rozmiar miseczki, a noszenie staników powoduje raka. Wśród mitów, które uznają za prawdziwe, pojawia się również przekonanie, że jazda na rowerze grozi przebiciem błony dziewiczej, a krwawienie po stosunku jest ich zdaniem potwierdzeniem zachowania cnoty. Duży procent ankietowanych Malezyjek twierdzi również, że w czasie miesiączki nie można zajść w ciążę.  

Co przerażające, takie poglądy głoszą nawet wszechstronnie wykształcone kobiety o wysokim statusie społecznym. - To wynik braku edukacji w tym zakresie, a także dezinformacji i plotek, które powtarzane, zastępują właściwą wiedzę – tłumaczy Haniza Tahir, jedna z autorek raportu.  

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy kobiecie wypada zabiegać o seks?

Są takie dni, kiedy on nie ma ochoty na zbliżenie. Jak wtedy powinnaś postąpić?

Błona dziewicza – 10 intymnych pytań

Utrata dziewictwa, to przełomowy moment w życiu każdej kobiety…

Polecane wideo

Komentarze (69)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2010 15:53
hahahahha to ja bym byla wyruchana juz milion razy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 18:33
To beznadzieja ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2010 10:40
Ale SPAM japier*dole ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2010 08:55
Jazda na rowerze powoduje utratę dziewictwa, ale tylko pod warunkiem że rower nie posiada siodełka na tej pionowej wystającej z ramy rurce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 07:25
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie