Kontrowersyjne życzenie mężczyzn po porodzie ich partnerek. Ginekolożka ostro komentuje

Lekarka pokazała swoją reakcję na tego typu prośbę.
Kontrowersyjne życzenie mężczyzn po porodzie ich partnerek. Ginekolożka ostro komentuje
Fot. Unsplash (JESHOOTS.COM)
19.01.2023

Mimo że „szew mężowski” (nazywany inaczej „szwem dla męża”) to pojęcie stosowane przez lekarzy „starej daty”, zdarza się, że panowie proszą o niego ginekologów. Ta lekarka pokazała, jak reaguje na takie życzenie, zaskarbiając sobie szacunek wielu osób.

Zobacz także: USG. Nie każdy lekarz wykonuje je prawidłowo

Na czym polega „szew mężowski”?

Ginekolożka Mama Doctor Jones prowadzi na TikToku cieszący się dużą popularnością profil o tematyce lekarskiej. Używa rozgłosu w szczytnych celach. W jednym z ostatnich filmików poruszyła temat „szwu dla męża”. Lekarka na nagraniu odegrała scenkę, jaka ma miejsce po porodzie. Kobieta przytoczyła słowa, które kieruje do świeżo upieczonej matki. Dotyczą one często tego, że rodząca potrzebuje kilku szwów. Kontrowersje w takich sytuacjach często wywołują słowa mężczyzn, którzy silą się na żart i proszą o dodatkowy szew specjalnie dla nich. Ginekolożka na nagraniu najpierw mówi:

Świetna robota mamusiu, masz tutaj małą łezkę. Nazywamy to raną szarpaną pierwszego stopnia. Wystarczy kilka szwów, żeby przestała krwawić. Nic nie poczujesz, bo znieczulenie zewnątrzoponowe działa świetnie. Więc po prostu potrzymaj dziecko, a ja za chwilę skończę.

Następnie w żartobliwy sposób wciela się w męża pacjentki, który prosi:

Hej, tylko nie zapomnij o dodatkowym szwie dla mnie.

Jej cięta riposta na takie życzenie jest mistrzowska:

Pewnie, jak ciasno pan sobie życzy?

Na filmiku doktorka tłumaczy, że takiego szwu lepiej jest nie wykonywać, jeśli nie ma takiej potrzeby, ponieważ niesie to ze sobą negatywne konsekwencje dla pacjentki. Lekarka wyjaśnia:

Nikt nigdy nie powinien zmieniać rozmiaru wejścia do pochwy podczas zszywania rany poporodowej. To się nazywa etyka lekarska.

Zobacz także: Amy Schumer usunęła macicę. Teraz cieszy się życiem bez bólu

Źródło: WP Kobieta 

@mamadoctorjones “Husband Stitch??” - ObGyn Thoughts #tiktokdoctor #obgyn #pregnancy ♬ original sound - Mama Doctor Jones

Polecane wideo

Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych
Po czym poznasz złego fryzjera? 7 sygnałów ostrzegawczych - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4 / 5
Hu (Ocena: 3) 01.02.2023 15:09
Mężczyzna jest tylko do ruch, nic więcej patrzą tylko na nas jak obiekty do zadowalania a dzieci to tylko zachcianka. Gdy urodzi się chore to uciekają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2023 19:40
Bełkot, nie artykuł. Tłumaczone translatorem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2023 17:16
Mężczyźni są obrzydliwi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2023 23:23
Czy twoja kobieta, rozkłada nogi przed obcym facetem. Rozklada, dlaczego kłamiesz. Jej ginekolog robi jej palcuwe oglonda odbyt uda i stopy, już nie mówiąc o patrzeniu jak się rozbiera i rozkłada przednim nogi, a gin wpatruję się w szparke, nie mówię już o obmacywanie piersi, robią z Ciecie frajera
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.01.2023 11:46
Loszka. Same loszki.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie